Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 11 (884) В УЖГОРОДСЬКОМУ ПОЛОГОВОМУ ВІДТЕПЕР І СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ ВИДАЮТЬ, і реєструють місце проживання дитини

Щасливі батьки перших п’ятьох новонароджених діток цієї середи в пологовому будинку Ужгорода отримали не тільки свідоцтва про народження малят, а й документи про реєстрацію їхнього місця проживання.

Привітати і вручити документи, а також квіти до пологового прийшли міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступник Олександр Білак, керуюча справами виконкому Олена Макара, начальниця головного територіального управління юстиції в Закарпатській області Руслана Натуркач, начальниця Ужгородського відділу ДРАЦС Тетяна Лендєл-Склярова і провідний спеціаліст Оксана Суржан.

Вітаючи батьків крихітного Андрійка – первістка молодої родини, Богдан Андріїв побажав малюку здоров’я, батькам – терпіння і наголосив, що нова послуга – реєстрація місця проживання новонароджених безпосередньо в пологому будинку – значно спрощує клопоти з документами, економить час для сімейних справ. «Сподіваємося, ця практика швидко пошириться й на інші міста і райони нашого краю», – резюмував міський голова.

Документи отримали й інші мами. В однієї з них народилася вже третя дитинка, тому жінка дуже задоволена, що їй та чоловікові не доведеться витрачати час, а свідоцтво про народження і реєстрацію місця проживання оформили відразу в пологовому. Послуги юстиції постійно стають ближчими і зручнішими для людей, зазначила Руслана Натуркач.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS