Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 11 (884) ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ – 2017 стартував із нашого міста

Урочисте відкриття, яке дало своєрідний старт заходам у всіх бібліотеках області, відбулося 20 березня в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка». Веселе, гамірне театралізоване дійство з конкурсами, загадками, персонажами відомих дитячих літературних творів, піснями й танцями зібрало чимало гостей – як маленьких, так і дорослих.

На свято завітали заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, президент Української асоціації працівників бібліотек для дітей, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко, заступник начальника управління культури Закарпатської облдержадміністрації Іван Канюка.

Київська гостя Алла Гордієнко зачитала лист-вітання Міністра культури України Євгена Нищука і вручила нагороди, подяки працівникам бібліотечної сфери краю, які долучилися до свята. Крім того, медалі отримали люди, що не є бібліотекарями чи працівниками цієї сфери, але котрі докладають зусиль до популяризації читання, сприяють і допомагають розвитку бібліотечної галузі: відомий письменник, керівник Закарпатської організації Національної спілки письменників України Василь Густі, головний редактор видавництва «Карпати» Борис Кушнір і депутат Ужгородської міськради Анатолій Ковальський.

Олександр Білак передав вітання від міського голови Богдана Андріїва та депутатського корпусу Ужгородської міської ради, привітав із початком Тижня дитячого читання, побажав успіху і висловив подяку письменникам Закарпаття за те, що постійно працюють із молоддю та дітками, а також бібліотекарям: «Дякую всім працівникам бібліотек, які не тільки долучилися до сьогоднішнього заходу і до Всеукраїнського тижня дитячого читання загалом, а й щодня у своїй роботі прищеплюють дітям любов до книжок, до знань. Можливо, хтось із дітей спробує писати власні твори – поезію чи прозу – і в майбутньому стане визначним письменником».

До присутніх звернувся й Іван Канюка: «Щиро вітаю вас із відкриттям Тижня дитячого читання. Для нас велика честь, що його відкриває саме Ужгород. Для цього багато зробили й управління культури обласної адміністрації, й управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді міської ради Ужгорода, і наші бібліотеки. Сподіваюся, що Всеукраїнський тиждень дитячого читання на Закарпатті пройде надзвичайно успішно».

Перед початком концерту в холі театру для дітей організували цікавий майстер-клас «Зроби книжку гарнішою» за участі відомих майстринь Людмили Губаль, Наталії Стегури, Світлани Залуцької, Олесі Рибалко, Марії Корсак. Також охочі мали змогу взяти участь у різноманітних квестах, кросвордах та автограф-сесії «Письменники Закарпаття – дітям».

Як зазначають організатори, мета заходу – популяризація книжки й заохочення дітей до систематичного читання, проведення цікавих зустрічей авторів із дітьми, а також організація фахового спілкування між управлінцями в галузі культури і письменниками, видавцями, бібліотекарями.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS