Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 11 (884) В УЖГОРОДІ З’ЯВЛЯТЬСЯ СУЧАСНІ ЗУПИНКИ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ

Перше питання, яке погодили на цьоготижневому засіданні виконкому Ужгородської міськради, – взяти на балансовий облік спортивні майданчики і вжити заходів для визначення осіб, уповноважених здійснювати їх утримання.

За розпорядженням міського голови Богдана Андріїва упродовж 2 місяців тривала інвентаризація чималої кількості спортмайданчиків.

Узявши до уваги протокол засідання комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту, члени виконкому надали дозвіл ТОВ «Дозор Україна» на розміщення в Ужгороді сучасних зупинок громадського транспорту, обладнаних електронними табло, wi-fi, за такими адресами:

– площа Кирила і Мефодія (біля собору);

– проспект Свободи (біля будинку № 2);

– проспект Свободи (біля будинку № 3);

– вулиця Минайська (біля будинку № 4);

– вулиця Фединця (біля будинку № 26а);

– площа Поштова.

Розглянувши заяви на приватизацію квартир, житлових приміщень гуртожитків, що надійшли від мешканців, які разом зі членами сімей використовують їх на умовах найму, після проведених розрахунків, розгляду матеріалів із зазначених питань члени виконкому міської ради дали згоду на приватизацію квартир (будинків) кільком ужгородцям і приватизацію житлових приміщень у гуртожитках – понад десятьом мешканцям міста.

У СНВК «Ялин­ка», що в мікрорайоні Шахта, створять ще одну дошкільну групу – різновікову з угорською мовою навчання. Члени виконкому проголосували за відповідні зміни до рішення виконкому 15.09.2016 № 296 «Про мережу навчальних закладів м. Ужгорода у 2016/2017 навчальному році».

Далі на засіданні затвердили Положення про порядок забезпечення доступу до публічної інформації в Ужгородській міській раді та її виконавчих органах. Метою Положення є забезпечення прозорості й відкритості діяльності міської ради, виконавчого комітету ради, її структурних підрозділів та організацій, що належать до сфери її управління, а також забезпечення реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Розглянули на засіданні й питання нічного режиму роботи магазинів і кав’ярень в Ужгороді. Дали дозвіл на встановлення нічного режиму роботи від 22:00 до 08:00 на території міста терміном на 1 рік у магазинах «М’ясков» на вул. Легоцького, 54 і «Монетка» на Минайській, 18г, корпус 4. Відмовили у встановленні нічного режиму роботи від 22:00 до 24:00 у кафетерії «Веселий монах» на вул. А. Волошина, 16/1а, з огляду на скарги людей, які мешкають поруч.

Майже двадцятьом фізичним і юридичним особам члени виконкому надали дозволи на проведення робіт із порушення цілісності об’єктів благоустрою тривалістю від двох до 10 діб. Кожну адресу обговорювали окремо, дозвіл на проведення робіт на вулиці Баб’яка надали з умовою, що не буде порушуватися дорожнє асфальтне покриття. Міський голова також з’ясовував ситуацію з відновленням покриття на окремих територіях, де дозволи надавали раніше.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS