Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 10 (883) ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОЇ СФЕРИ ВІТАЛИ з професійним святом

Щороку третьої неділі березня відзначається День комунальника України. Праця комунальників важка і часто невдячна, у повсякденному житті на свою адресу вони чують більше скарг, ніж похвали. Проте щодня вони виходять на роботу, підмітають вулиці чи збирають сміття, лагодять вуличне освітлення, дбають про те, щоб в оселях було світло, вода… Тобто роблять усе для комфортнішого життя людей.

У четвер в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди професійного свята працівників житлово-комунальної сфери. Спочатку в Закарпатській обласній державній адміністрації очільники області, міста відзначили грамотами і подяками керівників та найкращих працівників галузі.

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль подякував комунальникам за нелегку і водночас надзвичайно важливу для життєдіяльності міст, області загалом роботу, побажав витримки й достойної оцінки роботи споживачами.

Від імені депутатського корпусу привітав усіх присутніх голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, висловивши подяку за якісну і сумлінну роботу, відповідальне ставлення до обов’язків.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв у вітальному слові побажав представникам галузі ЖКГ та їхнім родинам здоров’я і добробуту, попросив передати вітання працівникам усіх колективів і підкреслив: «Сотні тисяч працівників житлово-комунальних господарств забезпечують комфортне проживання у містах. Це і водопостачання, і тепло, і світло, і затишок у наших оселях. На жаль, основні фонди житлово-комунальної сфери в нашому місті зношені відсотків на вісімдесят, але я хочу всіх запевнити, що комунальні підприємства міста працюють злагоджено й ефективно. Звичайно, є багато зауважень до роботи комунальників і нам ще є над чим працювати».

• • •

Цього ж дня найкращих працівників житлово-комунальної сфери вітали і в Ужгородській міській раді. Слова вдячності за щоденну нелегку роботу присутні комунальники почули від міського голови Богдана Андріїва, секретаря міськради Андріани Сушко, в. о. директора департаменту міського господарства Оксани Пайди.

Богдан Андріїв, крім вітання, наголосив і на проблемних моментах у роботі, на необхідності ще більше та краще працювати, щоб місто було комфортним і чистим.

Від усього депутатського корпусу працівникам комунальної сфери подякувала Андріана Сушко, зазначивши: «Департамент міського господарства – це структура, яка, напевно, найбільше співпрацює з депутатами. Саме ви допомагаєте робити наше місто кращим, сприяєте роботі в наших виборчих округах. Бажаю вам натхнення у подальшій роботі, успіхів і терпіння».

Найкращих працівників житлово-комунальної сфери Ужгорода за багаторічну сумлінну працю і з нагоди професійного свята нагородили грамотами міської ради.

• • •

Із цієї нагоди міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, виконком Ужгородської міської ради, депутатський корпус щиро вітають працівників комунальної сфери міста і висловлюють глибоку вдячність за щоденну напружену працю всім, для кого створення зручностей людям, поліпшення побуту містян стало справою життя. Бажаємо вам досягнення нових професійних висот, і нехай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і родинне тепло!


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS