Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 10 (883) В УЖГОРОДІ ЗАРЕЄСТРУВАТИ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ можна буде в пологовому будинку

Свідоцтво про народження дитини отримати відразу в пологовому будинку Ужгорода можна від 14 грудня 2015 року. А з наступного вівторка, 21 березня, тут же можна буде зареєструвати і місце проживання малят.

Що і як потрібно зробити, аби батьки могли повною мірою користуватися новою послугою, яку роз’яснювальну та інформаційну роботу провести, обговорили на нараді керуюча справами виконкому Ужгородської міської ради Олена Макара, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами і запобігання корупції та боротьби з нею Ігор Фартушок, начальниця Центру надання адміністративних послуг Жанна Павлув, головний спеціаліст відділу реєстрації місця проживання Олег Алентьєв, заступниця начальника Головного територіального управління юстиції Маріанна Готра, заступник начальника управління – начальник відділу державної реєстрації ЗМІ та громадських формувань УДР Головного територіального управління юстиції Олександр Горзов і начальник Ужгородського міського відділу реєстрації актів цивільного стану Тетяна Лендєл-Склярова.

Що ж потрібно для реєстрації місця проживання новонародженої дитини?

Документи особисто подають батьки, які до письмової заяви встановленого взірця (бланк нададуть працівники РАЦСу) додають документи, що засвідчують їх особи, і квитанцію про сплату адміністративного збору (27 гривень 20 копійок).

У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місце проживання дитини реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків.

Згідно із законодавством, новонароджену дитину можна зареєструвати лише за місцем реєстрації одного з батьків, реєстрація за місцем проживання інших осіб неможлива.

Також нагадуємо, що в пологовому будинку Ужгорода проводиться державна реєстрація новонароджених. Працівники Ужгородського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області від 14 грудня 2015 року по 15 березня 2017 року видали в Ужгородському міському пологовому будинку 763 свідоцтва про державну реєстрацію народження, зокрема від 14.12.2015 по 30.12.2015 – 34 свідоцтва про народження, за 2016 рік – 622 свідоцтва, від 1 січня по 15 березня 2017 року – 107 свідоцтв про народження.

Години приймання і видачі документів в Ужгородському міському пологовому будинку: вівторок, середа, четвер – від 15:00 до 17:00.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS