Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 10 (883) В УЖГОРОДІ ВІДБУДЕТЬСЯ IV МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧО ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ВЕСНЯНИЙ БАЛ»

Фестиваль, який уже традиційно навесні збирає талановитих дітей та молодь з різних куточків України в нашому гостинному місті, проведуть 24–26 березня в «ПАДІЮНі». Цього разу на «Весняний бал» завітає понад 500 учасників – із Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Кривого Рогу, Покровська (Красноармійськ), Вінниці та Закарпатської області.

На сцені виступлять колективи вокального, хореографічного та інструментального жанрів.

Організатори фестивалю серед цілей заходу виділяють розвиток і популяризацію дитячої творчості, формування творчого потенціалу молодого покоління, виявлення та заохочення талановитих виконавців.

Фестивальний конкурс проводитиметься в таких номінаціях:

1. Хореографія – народний і стилізований танець, сучасна хореографія, Street danse, бальні танці, східні танці, театри танцю і моди.

2. Вокал – народний, класичний, естрадний, хорові колективи, шоу-групи, авторська пісня.

3. Інструментальна музика – народна, класична, естрадна, авторська.

У складі журі – провідні фахівці в галузі музики, вокалу, хореографії, заслужені діячі мистецтв, заслужені артисти України та країн близького зарубіжжя.

Підсумки конкурсу підбиваються рішенням журі і передбачають присудження гран-прі, трьох призових місць у кожній номінації та віковій категорії (лауреатів I, II, III ступеня), зі врученням відповідних дипломів і спеціальних призів.

Захід відбудеться за підтримки Ужгородської міської ради, зокрема депутатського корпусу. Урочисте відкриття – 25 березня о 12:00. Гала-концерт та урочисте нагородження – 26 березня о 10:00. Учасники також матимуть можливість ознайомитися з історією, культурою, пам’ятками Ужгорода і Закарпаття.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS