Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 6 (879) ЮРІЙ ОКСЬОН: «ВДАЛОСЬ ОСВІТИТИ МАЙЖЕ ВЕСЬ МІКРОРАЙОН «НОВИЙ»

Іще одним гостем сьогоднішньої рубрики «Трибуна депутата», який звітує про виконану торік на своєму виборчому окрузі роботу, є депутат Ужгородської міської ради Юрій Оксьон, член фракції політичної партії «Відродження» та комісії з питань законності, Регламенту і депутатської етики.

– Я вже багато років є мешканцем Нового району і добре знаю його больові точки. Після того, як став депутатом Ужгородської міської ради, першочергово намагався розв’язувати проблеми цього району, котрий є моїм виборчим округом. Це, зокрема, стосується вуличного освітлення, яке місцями не було навіть запроектовано і хіба частково облаштовано. Саме тому поставив перед собою мету освітлення мікрорайону – і від 2010 року розпочалося активне встановлення опор, ліхтарів та облаштування вуличного освітлення.

У своїй депутатській діяльності намагаюся доводити до відома міського голови проблемні питання мого округу, те, що потрібно ще зробити для містян. Відтак проводиться колегіальна робота з депутатами міської ради, задля підтримки на сесії поданих ініціатив, проектів.

Завдяки плідній співпраці з міським головою Богданом Андріївим, упродовж 2015–2016 років вдалось освітити більшу частину Нового мікрорайону – для цього з міського бюджету були виділені відповідні кошти.

Зокрема, завдяки моїм депутатським запитам протягом 2016 року було освітлено:

– доріжки на вулиці Перемоги – від буд. 149 до буд. 189;

– ділянки від перехрестя Перемоги-Баб’яка (сімейної амбулаторії) до ТЦ «Токіо» та з іншого боку – від Перемоги 163/2 до Легоцького, 50;

– центральну дорогу від ТЦ «Токіо» на вул. Легоцького до перехрестя з вул. 8 Березня;

– дорогу на вул. Володимирській від перехрестя з вул. Баб’яка до підприємства «Гроклін Карпати»;

– набережну від підвісного до транспортного мосту;

– поновлено освітлення на вулицях Ак. Корольова і Ген. Свободи.

Наразі в планах – освітлення територій поблизу будинку 30 на вул. Богомольця, будинків 29, 31, 33 на вул. Легоцького, будинків 151, 153, 155 на вул. Перемоги. Сподіваюся, найближчим часом це вдасться.

Крім того, від січня по грудень 2016 року було зроблено капітальний ремонт внутрішньоквартальних територій поблизу будинків 7, 15, 17 на вул. Легоцького. У найближчих планах – будинки 9, 11, 13, 17 на вул. Легоцького, будинок 175 на вул. Перемоги.

Було розроблено проект із реконструкції алеї вздовж ЗОШ № 19 – від вул. Заньковецької до вул. Перемоги. Реалізація проекту зі стовідсотковим виконанням робіт запланована на цей рік – алея має стати маленькою гордістю нашого мікрорайону і комфортним місцем відпочинку для його мешканців.

Виконано капремонт ліфтів у будинках 18, 20 на вул. Легоцького, капремонт підвісного мосту із заміною дощок та фарбуванням покриття, ремонт проблемної ділянки внутрішньоквартальної каналізації біля будинків 9, 11 на вул. Легоцького і 183 на вул. Перемоги.

Було встановлено нові дорожні знаки для полегшення й безпеки руху водіїв.

Звісно ж, у мікрорайоні проводилося точкове обрізування, кронування старих дерев, озеленення і ще багато позитивних речей для блага мешканців міста.

Загалом у своїй депутатській діяльності пишаюся тим, що маю безпосередній зв’язок зі своїми виборцями. Більшість із них мають номер мого мобільного телефону і завжди можуть звернутися напряму зі своїми побажаннями, пропозиціями та отримати чітку відповідь і допомогу.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS