Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 5 (878) НЕЗАБАРОМ В УЖГОРОДІ ЗАПРАЦЮЄ ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА ДО ДИТСАДКІВ

На початку цьоготижневого планового засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради до порядку денного додатково внесли два питання: про припинення роботи пунктів обігріву і демонтаж відповідного намету біля озера “Кірпічка” та щодо звернення колишніх керівників міста й кількох ужгородських родин із проханням поховати відомого ужгородця Олега Ямалова, який чимало зробив для міста і Закарпаття загалом, на кладовищі Кальварія.

На засіданні в першу чергу взяли до відома звіт про виконання бюджету Ужгорода за 2016 рік, який подається на розгляд сесії міської ради.

Як повідомила начальниця фінансового управління міської ради Леся Гах, до бюджету міста у 2016 році надійшло 981 мільйон 440,1 тисячі гривень, або 108,6% від уточненого планового обсягу. Приріст надходжень до бюджету міста порівняно з 2015 роком становив 238 мільйонів 713,7 тисячі гривень. Податок на доходи фізичних осіб залишився найвагомішим джерелом надходжень у структурі загального фонду бюджету міста (60,1%).

Значну частину надходжень податків та зборів загального фонду бюджету міста, а саме – 23,5%, становили місцеві податки і збори. Фактичний обсяг їх надходжень до бюджету міста становив 113 мільйонів 914,8 тисячі гривень, або 112,9% від запланованого обсягу.

У структурі місцевих податків і зборів у 2016 році найбільша питома вага – надходжень єдиного податку (61,4%) і податку на майно (38,5%). Слід зазначити, що в частині податку на майно найвагомішою є плата за землю, питома вага якої у складі місцевих податків і зборів становить 35,2%.

Обсяг акцизного податку до загального фонду бюджету міста з реалізації вроздріб підакцизних товарів суб’єктами господарювання за звітний період становив 61 025,8 тисячі гривень, або 108,7%.

Видатки загального фонду бюджету міста за 2016 рік становили 719 мільйонів 337,4 тисячі гривень при плані 733 мільйони 311,6 тисячі гривень.

Окрім того, члени виконкому затвердили на засіданні Положення про загальну міську електронну реєстрацію дітей дошкільного віку до дошкільних навчальних закладів і навчально-виховних комплексів Ужгорода. Приймання електронних заяв розпочнеться 1 квітня 2017 року на офіційному веб-сайті Ужгородської міської ради. Проведуть також перереєстрацію дітей дошкільного віку, зареєстрованих у ДНЗ та НВК до 01.04.2017.

За зверненнями батьків або осіб, що їх замінюють, реєстрацію може здійснити реєстратор Центру адміністративних послуг Ужгородської міської ради, який заповнює заявку у присутності заявника за встановленою формою.

Після успішної реєстрації для кожної заявки встановлюється автоматично статус «Зареєстровано в черзі» та присвоюється порядковий номер у реєстрі відповідно до дати і часу обробки заявки. Записатися на чергу до реєстру можна не більш ніж у два навчальні заклади. Відмова у реєстрації відомостей надається автоматично, якщо заявлена особа вже зареєстрована у двох навчальних закладах.

Рішення і Положення про загальну міську електронну реєстрацію дітей дошкільного віку до дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Ужгорода оприлюднять у газеті «Ужгород», на офіційному веб-сайті Ужгородської міської ради, розмістять для ознайомлення в усіх дошкільних начальних закладах і навчально-виховних комплексах міста.

Розглянувши клопотання власника квартири № 1Г на пл. Корятовича, 29, члени виконкому дозволили перевести помешкання площею 63,1 кв. м із житлового у нежитловий фонд. Функціональне призначення – магазин.

На засіданні виконкому погоджено розміщення та режим роботи пересувного обладнання для підприємницької діяльності на території Ужгорода терміном на 1 рік двом підприємцям для торгівлі сувенірами перед пішохідним мостом на пл. Ш. Петефі.

Натомість, через заборгованість за більш ніж 3 місяці, анулювали суб’єктові господарювання погодження розміщення пересувного обладнання на цій самій локації для торгівлі картинами зі спеціального обладнання.

Члени виконкому дали згоду на встановлення нічного режиму роботи терміном на 1 рік від 22:00 до 24:00 у закладі швидкого обслуговування на вул. Новака, 2 товариству з обмеженою відповідальністю «Вест-Чікен».

На засіданні тривалий час дискутували щодо надання дозволу кафе «Веселий монах» працювати від 22 години до 24-ої. За висновком управління правового забезпечення міської ради, працівники якого вивчали всі матеріали, дозвіл не слід погоджувати, бо шум від роботи кафе заважає сусідам. Члени виконкому підтримали пропозицію одного зі своїх колег, Степана Сембера, вийти на місце, вислухати думку всіх мешканців, які живуть у будинку поруч, і визначитися, чи справді діяльність кафе заважає більшості сусідів.

Дозвіл усю ніч, від 22-ої до 8 години ранку, працювати інтернет-клубу на пр. Свободи, 40/100 не погодили – тільки до півночі. Роботу магазину з кафетерієм на вул. Федора Потушняка (колишня Благоєва), 10в цілу ніч теж не дозволили, він працюватиме лише до 22 години.

Розглянули на засіданні виконкому також питання про стан військового обліку військовозобов’язаних і призовників на підприємствах, в установах, організаціях Ужгорода на 2017 рік. Члени виконкому вирішили рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій міста усунути недоліки, виявлені під час проведення звірок облікових даних військовозобов’язаних і призовників підприємств, установ та організацій міста з військово-обліковими даними Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату у 2016 році тощо.

Затвердили і Порядок інформування громадськості про діяльність Ужгородської міської ради, її виконавчих органів через мережу Інтернет. Для реалізації цього Порядку, йдеться у проекті рішення, забезпечується оприлюднення інформаційних матеріалів про діяльність Ужгородської міської ради та її виконавчих органів у мережі Інтернет шляхом їх розміщення і систематичного оновлення на офіційному веб-сайті міської ради www.rada-uzhgorod.gov.ua.

Щодо внесення до проекту рішення ще кількох пунктів, які запропонували напередодні громадські активісти Ужгорода, на засіданні виконкому вирішили розглянути це після детального вивчення управлінням правового забезпечення. Інше, технічне доповнення, внесли на прохання керівника відділу транспорту.

Насамкінець члени виконкому підтримали два додаткові питання, внесені до порядку денного на початку засідання.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS