Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 3 (876) ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ УЖГОРОДА І РАЙОНУ!

Нагадуємо про необхідність своєчасно розрахуватися за спожиті послуги згідно з виставленими рахунками.

Віднедавна ви можете проводити оплату, в тому числі, і через свій особистий кабінет на сайті http://www.mega-billing.com.

При виникненні будь-яких питань щодо оплати, для проведення звірки та уточнення даних ви можете звернутися до абонентського відділу підприємства у зручний для вас час на адресу: вул. Митна, 1, 1-ий поверх.

Підприємство працює від 8:00 до 17:00 за київським часом. Прийом громадян працівники абонентського відділу проводять і під час обідньої перерви від 12:00 до 13:00.

Якщо не маєте можливості особисто відвідати підприємство, ви можете провести звірку, зателефонувавши за номерами: 64-31-05, 64-06-98, 44-39-31, 44-03-42 – або надіславши запит на електронну адресу підприємства info@voda.uz.ua, чи за допомогою електронної абонентської книжки в особистому кабінеті на сайті http://www.mega-billing.com. Відповідь на ваші запити стосовно нарахувань, оплат, можливих боргів тощо ви гарантовано отримаєте в найкоротший термін.

Задля уникнення неприємних ситуацій та негативних наслідків для тих, хто має заборгованість за спожиті послуги, наполегливо просимо не зволікати з розв’язанням проблем із заборгованістю і звернутися для укладення договору на реструктуризацію боргу.

Наше підприємство завжди готове розглянути кожну ситуацію окремо, з розумінням і повагою ставиться до кожного свого споживача.

З повагою адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода»


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS