Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 3 (876) СПІЛЬНИЙ ГРАНТОВИЙ ПРОЕКТ. У Братиславі представляють делегація Ужгородської міськради разом зі словацькими колегами

Делегація Ужгородської міської ради, яку очолює заступник міського голови Олександр Білак, на тижні відвідала столицю Словаччини. Там відбувається 23 Міжнародна туристична виставка-ярмарок «ITF SLOVAKIATOUR».

Разом із заступником мера міста Міхаловце Бенджаміном Банчеєм ужгородці представляють спільний грантовий проект «Інновативні інформаційні продукти транскордонної співпраці» в рамках Програми Норвезької допомоги.

Головною метою проекту є зменшення бар’єрів для транскордонної співпраці, забезпечення розвитку інформаційних потоків інноваційними методами з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Міхаловце й Ужгород мають ключові позиції в сусідніх регіонах, багатий потенціал для співпраці та спільного розвитку.

Основні заходи проекту: 1) встановлення точок доступу до інтернету (Wi-Fi) у центральній частині Ужгорода; 2) встановлення інформаційного кіоска з інформацією для туристів; 3) встановлення інформаційних серверів та LCD-моніторів у приміщенні міськвиконкому Ужгорода; 4) створення веб-порталів з інтерактивною інформацією про місто і його околиці для туристів (трьома мовами: українською, словацькою та англійською); 5) створення мультимедіа- та аудіогідів з інформацією для туристів (трьома мовами); 6) створення друкованих інформаційних матеріалів з інформацією про місто для туристів; 7) промо-заходи для розповсюдження інформації про результати проекту серед цільової аудиторії (у т. ч. конференції та презентації).

До речі, на площі Театральній, перехресті вулиць Корзо та Волошина і на Київській набережній безплатний Інтернет wi-fi, у рамках проекту, вже працює. За словами Олександра Білака, на міжнародній виставці діє 350 різних павільйонів, організатори очікують понад 70 тисяч відвідувачів.

У рамках міжнародної виставки будуть зустрічі з представниками різних міст та організацій, обговорять дальшу співпрацю з Кошице та Міхаловце, спільні проекти з цими містами в рамках транскордонного співробітництва.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS