Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 3 (876) Андріана Сушко: «Особлива увага на окрузі приділялася створенню ОСББ»

Продовжуємо знайомити наших читачів зі звітами міських обранців за виконану торік роботу. Нині наш гість – Андріана Антонівна Сушко, яка обрана до Ужгородської міської ради від політичної партії ВО «Батьківщина» по виборчому округу № 9. До округу належать вулиці Коцки, Свиди, Бажана, Балудянського, Благоєва, Високовольтна, Дунаєвського, Задора, Сільвая (мікрорайон Підлипники), Манайла, Оноківська (№№ 1–20, 22), Підлипницька, Сови, Ротмана, Шафарика, Тимірязєва (№ 15а). Крім того, закріпилася за округом № 10 (де відсутній депутат), до якого належать вулиці Бродлаковича, Венеліна-Гуци, Грабаря, Далека, Дарвіна, Зелена, Котляревського, Нахімова, Руданського, Федьковича, Шахтарів. У міській раді обрана на посаду секретаря ради, брала участь у роботі переважної більшості депутатських комісій.

За звітний період в Ужгородській міській раді проведено 8 сесій, у т. ч. 17 пленарних засідань. Брала участь у всіх засіданнях, крім одного, через відпустку. На сесіях депутати розглянули 461 питання, з яких ухвалено 438 рішень.

Як депутат підготувала і направила до відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету Ужгородської міської ради 22 депутатські звернення. Відповідно до депутатських звернень та усних доручень певним структурним підрозділам і комунальним підприємствам Ужгородської міської ради забезпечено втілення таких ініціатив мешканців у межах мікрорайону «Шахта»:

- відновлено мережу вуличного освітлення вулиць Руданського і Берчені;

- завершено капітальний ремонт вулиці Нахімова;

- проведено поточний (ямковий) ремонт вулиць Благоєва, Шахтарів, Руданського і Котляревського;

- проведено капітальний ремонт вулиці Берчені, викладено тротуари плиткою, висаджено зелені насадження;

- ліквідовано стихійне звалище на вул. Тимірязєва – радикальне рішення питання щодо сміття, яке роками накопичувалося на незабудованій ділянці вздовж вулиці Тимірязєва між вул. Бродлаковича і школою № 14;

- рішенням сесії виділено кошти на відновлення басейну в Ужгородському ліцеї «Лідер», у якому навчається переважна більшість дітей мікрорайону «Шахта», – урочисте відкриття оновленого басейну відбулося 16 березня;

- виділено кошти на ремонт покрівель будинків за адресами: Благоєва, 12; Оноківська, 8, 12, 18 – будинки були включені до Програми капремонту житлового фонду, ремонт покрівель триває;

- виділено й освоєно кошти на ремонт електрощитової за адресою: вул. Оноківська, 20;

- проведено обрізування аварійних дерев за адресою: вул. Благоєва, 6–8;

- проведено дератизацію та дезінсекцію в будинках на вулицях Оноківській та Благоєва.

• • •

23-го березня ініціювала озеленення виборчого округу на внутрішньоквартальній території будинків на вулицях Оноківській і Благоєва спільно з активними мешканцями – два десятки дерев (туї, сакури, верби, каштани) тепер прикрашають прилеглу територію.

24-го квітня особисто організувала і провела спільно з мешканцями суботник у мікрорайоні «Шахта» (вулиці Оноківська і Благоєва) – відновлено лавиці, пофарбовано дитмайданчик, покошено траву, прибрано і вивезено сміття, відновлено сітку на футбольному полі, побілено дерева.

Рішенням сесії передано у власність мешканці округу Ілдико Кашшай –інваліду, яка виховує двох дітей, – нежитлові приміщення на першому поверсі будинку 16/1 на вул. Оноківській (договір дарування було вручено на сесії 18 жовтня.

З нагоди Дня Ужгорода, а також напередодні Міжнародного дня людей похилого віку провела в Ужгородському міському центрі соціального обслуговування благодійну акцію «Добра багато не буває» – таке вшанування літніх ужгородців, які постійно проживають у закладі або отримують безкоштовні обіди, вже стало традицією.

Облаштовано спільно з активом мікрорайону «Шахта» новорічну ялинку під час святкування новорічно-різдвяних свят 2015-2016 року.

Особлива увага на окрузі приділялася створенню ОСББ – проведено близько десятка зустрічей з мешканцями багатоквартирних будинків на вулицях Оноківській, Благоєва, Тимірязєва, Руданського з питань створення і реєстрації ОСББ, роз’яснення переваг і труднощів, з якими можуть стикатися мешканці під час організації такої роботи.

Надано допомогу в оформленні субсидій, пільг, компенсацій, соціальних допомог мешканцям мікрорайону, які зверталися з цих питань.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS