Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 2 (875) СВЯТО ЗЦІЛЕННЯ, ПРОЩЕННЯ ТА ОНОВЛЕННЯ… На ужгородському Йордані освятили воду

Цього четверга в Ужгороді відзначили третє, завершальне свято різдвяного циклу – Водохреща. Богослужіння та освячення води провели різні конфесії християн східного обряду. Священики кажуть, що в цей день вода особлива, очищує від негативу і дає здоров’я.

Одне з традиційно наймасовіших освячень відбулося на березі річки, хресним ходом до Ужа після святкової Літургії у Хрестовоздвиженському кафедральному православному соборі прийшли тисячі вірян.

Після молитви на Православній набережній архієпископ Мукачівський та Ужгородський Феодор зі священнослужителями спустилися до річки і освятили її води.

Архієрей звернувся до ужгородців, побажав всепрощення та любові і попросив особливі молитви звернути до Господа за мир у нашій державі.

Уже традиційно владика Феодор вручив посуд із освяченою водою ужгородському міському голові Богдану Андріїву. Богдан Євстафійович теж привітав ужгородців із величним християнським святом, побажав усім міцного здоров’я, добробуту, мирного неба і Божого благословення, подякував священнослужителям за великі труди на благо нашого міста.

Усіх вірників і воду, яку принесли люди, освятили, чимало сміливців по обидва боки Ужа пірнали в йорданські води.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS