Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 2 (875) УЖГОРОДСЬКА ВЛАДА ВИВЧАЄ МОЖЛИВОСТІ ОНОВЛЕННЯ МІСЬКОГО ТРАНСПОРТУ. Відбулася зустріч із представниками заводу – виробника українських автобусів

Днями на запрошення міської влади Ужгорода на зустріч із керівництвом міста приїхали представники ТОВ «Український автобус»: директор із продажу Віталій Грищук, заступник директора з реалізації автобусів в Україні Олександр Іванов-Недахін, директор ПП «Ольбія» – офіційного дилера ТОВ «Український автобус» Роман Гарасимчук.

У розмові з першим заступником міського голови Ужгорода Іштваном Цапом вони представили нову модель автобуса ISUZU ПАТ «Черкаський автобус» екологічного стандарту Євро 5 для міських перевезень. Зазначалося, що це принципово нова українська розробка з використанням деталей японського виробництва, розрахована на 54 пасажирів, із можливостями для людей з особливими потребами, кондиціонуванням салону, електронними табло тощо. На Закарпатті також планують відкрити сервісний центр для обслуговування цих автобусів. Ціна, залежно від додаткових зручностей, стартує від 1 мільйона 945 тисяч гривень.

Іштван Цап повідомив, що наприкінці минулого року в Ужгороді рішенням сесії створено комунальне підприємство «Ужгородський муніципальний транспорт». Цікавився досвідом продаж заводу-виробника із перспективними напрямками залучення коштів через кредитні, лізингові та інші механізми. Ужгородська влада вивчає можливості оновлення рухомого складу міського транспорту, підвищення якості перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS