Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 49 (872) МАКСИМАЛЬНО ПІДГОТУВАТИ МІСТО ДО СВЯТ!

Таке доручення дав на черговій щотижневій нараді з керівниками комунальних служб і підприємств міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, яка відбулася у вівторок.

«Ще раз усе перевірте, завершіть відновлення доріг і тротуарів у місцях, де проводилися земляні роботи; приберіть, вивезіть звалища гілок чи сміття, які повлаштовували мешканці; слідкуйте, аби чистими були території біля контейнерних сміттєвих майданчиків!» – наголосив Богдан Андріїв.

На нараді обговорили роботу комунальників, зокрема прибирання і вивезення сміття фірмою «АВЕ-Ужгород» із центру міста безпосередньо під час свят. Наприклад, на площах Театральній, Петефі працівники «АВЕ» 31 грудня чергуватимуть цілодобово, а в усі інші святкові дні вивозитимуть сміття з центру щонайменше двічі на день.

Тривало обговорення принципів, системи роботи комунального господарства Ужгорода в наступному, 2017 році. Детально розглядалися питання прибирання біля сміттєвих баків, а також роботи ліфтів – наприклад, для витягів чеського, словацького виробництва, яких чимало встановлено в Ужгороді, вже навіть годі знайти запчастини для ремонту.

Міський голова вкотре підкреслив необхідність продовження започаткованої практики: проведення ремонтів, реконструкції всіх вулиць, прибудинкових територій у комплексі, з ревізією і заміною, при потребі, всіх комунікацій, із продуманим озелененням.

До речі, на нараді йшлося і про те, що наступного року місто прикрасять близько 12 тисяч тюльпанів, тобто в 4 рази більше, ніж раніше. Коли весняні квіти відцвітуть, будуть висаджені літні. Буде й кілька тематичних квіткових композицій, як, скажімо, цього року цвіли вишитий рушник біля пам’ятника Т. Шевченку на площі Народній і герб Ужгорода біля міської ради на Поштовій.

Богдан Андріїв попросив звернути увагу також на невеличкі «зелені клаптики», клумби, зокрема посередині транспортних кіл, де в попередні роки не висаджували квітів, і впорядкувати, прикрасити їх.

Відбуватиметься облаштування нових колових транспортних розв’язок на вулицях міста, транспортне коло на Минайській мають намір реконструювати, деякі кола на перехрестях планують підсвітити.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS