Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 45 (868) НА ЗАСІДАННІ ВИКОНКОМУ ПОГОДЖЕНО НИЗКУ СТРАТЕГІЧНО ВАЖЛИВИХ МІСЬКИХ ПРОГРАМ і ухвалено рішення для запобігання нещасним випадкам на воді взимку

На засіданні виконкому міськради погодили Програму розвитку туристичної галузі в Ужгороді на найближчі 5 років, 2017–2022 рр., далі її подадуть на розгляд сесії депутатів. Розробляли Програму відділ зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій і туризму управління економіки та підприємництва Ужгородської міськради і міська координаційна рада по туризму, до складу якої входять професіонали, науковці, громадські активісти.

Одним із додатків до Програми визначено, на що насамперед потрібні кошти: виготовлення необхідної протокольної атрибутики та інформаційних друкованих матеріалів, сувенірів, пов’язаних зі символікою, історією, економічним потенціалом, культурним надбанням міста; розробка і виготовлення мобільного інформаційного стенду про туристичний потенціал Ужгорода для участі в туристичних виставках та ярмарках; організаційна підтримка і проведення конференцій та семінарів; випуск карти міста для безплатного розповсюдження; виготовлення і розміщення інформаційних вітрин Турінфоцентру з рекламною продукцією та інформаційними матеріалами в готелях, аеропортах, на залізничних вокзалах, автовокзалах тощо.

Погодили також Програму науково-методичного забезпечення розроблення Стратегії розвитку міста «Ужгород 2030», із подальшим поданням на розгляд сесії міської ради. Завдяки розробці Стратегії розвитку міста у громади буде перспективне бачення розвитку Ужгорода, відтак підприємці, організації та й просто ужгородці матимуть чітку перспективу розвитку різних напрямків життєдіяльності міста, зможуть долучатися до цього і формувати особисту перспективу. Планований обсяг фінансування програми – 415 тис. грн.

Наступним рішенням члени виконкому встановили тарифи на ритуальні послуги з поховання, передбачені необхідним мінімальним переліком окремих видів робіт, які виконують працівники комунального підприємства «Ужгородський комбінат комунальних підприємств».

Після цього у виконкомі погодили Програму будівництва дитячих і спортивних майданчиків в Ужгороді на 2017–2021 роки, яку теж подадуть на розгляд сесії міської ради. Через те, що питанню облаштування дитячих і спортивних майданчиків не приділялася належна увага, більшість майданчиків фізично і морально застаріли, потребують заміни або модернізації (тепер у місті є 94 дитячі та спортивні майданчики). Програма передбачає будівництво 30 сучасних майданчиків – 14 дитячих і 16 спортивних. Загальний обсяг фінансування на 2017–2021 роки становить 30 мільйонів гривень. На прийдешній рік планується 4 мільйони гривень, на кожен із наступних – по мільйону додатково. Міський голова Богдан Андріїв під час обговорення дав доручення паспортизувати кожен майданчик, адже йдеться і про безпеку дітей, молоді, всіх, хто ними користується.

Крім того, виконком схвалив Програму розвитку Ужгородського міського центру дозвілля – будинку культури на 2017–2019 роки, з поданням її на сесію. Зазначалося, що це єдиний в Ужгороді міський заклад культури клубного типу, там працюють 16 народних і зразкових аматорських колективів, творче об’єднання художників «Барви Карпат» та Ужгородський клуб колекціонерів.

Далі на засіданні затвердили Порядок виплати одноразових грошових винагород спортсменам і тренерам. Окремим додатком до рішення затверджено склад комісії, яка поіменно визначатиме кандидатів на виплату грошової винагороди за підсумками роботи впродовж року. Порядком регламентується виплата одноразових грошових винагород спортсменам – переможцям і призерам, учасникам Олімпійських та Паралімпійських ігор, Чемпіонатів і Кубків світу, змагань на першість Європи, України, міста. Здобутки на змаганнях кожного рівня передбачають певну суму, яка наводиться в додатку до рішення.

Схвалили на засіданні виконкому і Програму зміцнення матеріально-технічної бази міського центру первинної медико-санітарної допомоги на 2016–2020 роки, яка теж повинна пройти затвердження на сесії. Програма передбачає закупівлю обладнання для забезпечення кваліфікованої профілактики та лікування захворювань ужгородців, з урахуванням сучасних вимог до оснащення, матеріально-технічної бази, робочого місця лікаря загальної практики сімейної медицини.

Після цього члени виконкому проголосували за Навчальну програму для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в Ужгороді на 2017 рік. Програма розроблена для надання ОСББ навчально-методичної підтримки з питань управління житловим будинком, належної експлуатації житлових будинків і безпеки проживання, практичних аспектів діяльності ОСББ.

Ще на цьоготижневому засіданні проголосували за затвердження звіту керівника КП «Водоканал м. Ужгорода» Станіслава Карташова про фінансово-господарський стан підприємства, який був заслуханий на минулому засіданні виконкому. Тепер департамент міського господарства має внести необхідні зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Ужгорода на 2016–2017 роки, а фінансове управління – профінансувати дотацію КП «Водоканал м. Ужгорода» на покриття збитків за 9 місяців 2016 року за цією Програмою.

У виконавчому комітеті заслухали і звіти про діяльність ЖРЕР № 4 та ЖРЕР № 8, узяли їх до уваги і проголосували за фінансування дотації на покриття збитків, спричинених різницею між фактичними витратами, передбаченими в тарифах на житлово-комунальні послуги, які затверджені виконкомом міської ради, та фактичними витратами на виробництво зазначених послуг, відповідно до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Ужгорода на 2016–2017 роки.

Потім члени виконкому підтримали чергове рішення про демонтаж самовільно встановлених обмежувачів руху, а саме: біля будинку 37 на вул. Грушевського – 6 забетонованих труб; біля будинку 19 на вул. Заньковецької – 2 бетонних блоків. Демонтаж проведе департамент міського господарства спільно з відділом муніципальної поліції.

Врахувавши протокол засідання комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту, у виконкомі підтримали рішення скоротити шлях проходження автобусних маршрутів №№ 9, 19, 20, 21, визначивши кінцевою зупинку «Речовий ринок».

На засіданні виконкому також вирішили внести зміни до порядку організації обліку бездомних осіб, відновлення документів і реєстрації місця перебування в Секторі обліку бездомних осіб (без права проживання) Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Порядок доповнили новим розділом «Умови та порядок нічного перебування».

Для запобігання нещасним випадкам на воді взимку виконком ухвалив рішення, яке забороняє:

– вихід на лід, пересування і катання на льоду на дериваційному каналі, річці Ужі в межах міста, водоймах на вул. Загорській, вул. Чурговича, на озері біля ЗОШ № 15, на Радванському кар’єрі;

– підлідний вилов риби на ділянці Ужа в районі пішоходного мосту «Боздоський» (200 м вище за течією – 300 м униз за течією).

Департамент міського господарства і ПАТ «Закарпаттяобленерго» до 05.12.16 повинні обладнати вказані місця щитами про заборону виходу на лід, пересування, катання на льоду та підлідного вилову риби. З метою недопущення нещасних випадків необхідно також наблизити наряди патрульної служби до водних об’єктів, організувати проведення у навчальних закладах міста уроків із правил поведінки на водних об’єктах у зимовий період відповідно до програми «Безпека життєдіяльності людини», вжити відповідних заходів для недопущення виходу учнів до водних об’єктів, які є біля навчальних закладів міста.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS