Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 45 (868) 2,7 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ НА БЕЗПЛАТНІ ЛІКИ спрямували з бюджету Ужгорода від початку року

В Ужгороді розроблені і діють програми, за якими забезпечують ліками учасників бойових дій, осіб із прирівняних до них категорій та хворих, котрі потребують постійного вживання медичних препаратів.

Як зазначив міський голова Богдан Андріїв, зокрема на лікування ветеранів, інвалідів Другої світової війни, осіб із прирівняних до них категорій, у тому числі учасників АТО, з міського бюджету виділено 306,5 тис. гривень.

На забезпечення пожиттєвої терапії хворих-інвалідів ендокринного профілю виділено 35 тисяч 450 гривень; для тих, хто проходить процедури гемодіалізу, і реципієнтів ниркових трансплантатів – загалом 981 тисячу 415 гривень (спочатку 693 150 гривень, згодом, з огляду на підвищення цін на препарати, додатково виділили 288 тисяч 265 гривень).

На придбання таблетованих цукрознижувальних препаратів для дорослих хворих на цукровий діабет, профілактику, діагностику та лікування від цієї хвороби ужгородців виділено вже 880 тисяч 134 гривні (спочатку виділили 296 тисяч 965 гривень, однак через підвищення цін на цукрознижувальні препарати і щоб забезпечити всіх, хто потребує, з міського бюджету додатково виділили 505 тисяч гривень).

Крім того, на жовтневій сесії міськради для забезпечення хворих на цукровий діабет дітей, яким установлені інсулінові помпи, спрямували 38 тисяч 169 гривень і перерозподілили кошти для міської дитячої клінічної лікарні на закупівлю тест-смужок на суму 40 тисяч гривень.

Аби полегшити страждання онкохворих, загалом виділено 320 тисяч 440 гривень на закупівлю наркотичних препаратів для знеболення. Нещодавно на сесії Ужгородської міськради ухвалили вже на наступний, 2017 рік Програму профілактики, діагностики та лікування злоякісних новоутворень, фінансування якої передбачає 773,8 тис. грн.

На гепатопротектори, антибіотики й вітаміни для хворих на туберкульоз спрямовано цього року загалом 145 тисяч гривень.

За рецептами медиків необхідні препарати видають у КП «Лікарняна аптека» в Ужгородській міській центральній клінічній лікарні, а також у її філії в міській поліклініці.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS