Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 44 (867) СЛІД СУВОРО ВИКОНУВАТИ ВИМОГИ З ОХОРОНИ ПРАЦІ! Міський голова наголосив на важливості неухильного дотримання підрядниками техніки безпеки

Розмова з керівниками підрядних, комунальних організацій щодо безпеки виконання робіт і охорони праці відбулася 17 листопада в Ужгородській міській раді.

Міський голова Богдан Андріїв поінформував про нещасний випадок, який стався 16 листопада з дівчинкою, що постраждала під час зрізання дерев на алеї біля ЗОШ №№ 12 і 15. Він поставив жорстку вимогу позачергово провести інструктажі для всіх працівників кожного підприємства, пройти додаткове навчання, особливу увагу звернути на виконання робіт підвищеної небезпеки.

«Треба пам’ятати, що йдеться однаковою мірою про безпеку і працівників підприємства, суворе дотримання вимог із охорони праці, і про сторонніх, які випадково, навіть з власної неуважності, можуть опинитися поруч і постраждати», – підкреслив Богдан Андріїв.

Заступник міського голови Олександр Габор зазначив, що перед проведенням робіт усі працівники повинні пройти інструктаж, як саме їх слід виконувати, хто за що відповідає; має бути керівник робіт, відповідальний за організацію виконання.

«Ми дуже часто думаємо, що нічого поганого не станеться, і може виникати необґрунтована самовпевненість, особливо в тих, хто давно працює, має великий досвід. Але треба пам’ятати про вимоги з техніки безпеки – вони чітко прописані, регламентовані. Необхідно їх дотримуватися і контролювати», – сказав Олександр Габор.

Заступник директора Закарпатського навчального центру підготовки і перепідготовки кадрів Ігор Білоус повідомив, що загалом по країні жахлива статистика нещасних випадків, тому кожен керівник має переглянути, чи не пропущені терміни планових навчань, перепідготовки. Він запросив у Центр на позачергове проходження тренінгів із безпеки праці, надання першої допомоги тощо.

Заступник начальника відділу оборонної та мобілізаційної роботи Ужгородської міськради Сергій Дмитрієв оголосив, що представники кожного комунального і підрядного підприємства повинні найближчим часом пройти також навчання з протипожежної безпеки, яке буде організоване через міську раду.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS