Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 44 (867) ПРОЕКТ ПРОГРАМИ БУДІВНИЦТВА ДИТЯЧИХ І СПОРТМАЙДАНЧИКІВ розглянула, cеред іншого, спортивно-координаційна рада

У четвер на черговому засіданні спортивно-координаційної ради в Ужгородській міськраді обговорювалися питання про програму будівництва дитячих і спортивних майданчиків у місті, календар спортивних змагань, Центр «Спорт для всіх», навчання плавання ужгородських школярів.

Спочатку тренер Вадим Колечко, засновник спортивного клубу «На старт», розповів про навчання плавання третьокласників трьох шкіл – №№ 3, 5, 9, у рамках уроків фізкультури, яке відбувається в басейні «Буревісник». Обговорили дальше поширення такої практики, щоб елементарних навичок тримання на воді набули всі школярі Ужгорода, адже це важливо для безпеки життя. Відповідне доручення скерують міському управлінню освіти.

Заступник міського голови Олександр Білак детально висвітлив три питання порядку денного засідання спортивно-координаційної ради.

Зокрема, вже сформовано і розміщено на сайті Ужгородської міськради проект програми будівництва дитячих і спортивних майданчиків на 2017–2021 роки. Всіх небайдужих запрошують долучитися до обговорення.

На засіданні дискутували, якими – багатофункціональними чи спеціалізованими – краще робити спортивні майданчики. У рамках програми планується провести облік наявних майданчиків, огляд їх стану і закласти основу для залучення фінансування їх розбудови з інших джерел.

Другим питанням був розгляд доцільності функціонування Центру «Спорт для всіх». Зазначалося, що на утримання структури йдуть кошти, які можна використати ефективніше для розвитку спорту в Ужгороді; завдання, які свого часу ставили перед Центром, не виконані.

Потім Олександр Білак попросив представників усіх спортивних федерацій, товариств, об’єднань подати календарні плани змагань, чемпіонатів на наступний, 2017 рік, щоб можна було скоординувати, узгодити їх проведення для зручності учасників – належним чином забезпечити всіх проживанням, залами для проведення тощо.

Начальник відділу спорту, сім’ї та молоді Назар Луків поінформував про порядок заохочувальних виплат для спортсменів і тренерів, які досягли успіхів на змаганнях різного рівня.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS