Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 41 (864) ЯКІ ДОРОЖНІ РОБОТИ І РЕМОНТИ ТРОТУАРІВ ВЖЕ ЗАВЕРШЕНО, що оновлюють далі і якими будуть завдання на наступний рік

Ці та інші нагальні питання обговорили на понеділковій нараді міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступник Олександр Габор, керівниця департаменту міського господарства Оксана Пайда і представники підрядних організацій, які працюють у місті.

Міський голова наголосив, що фахівці міської ради і спеціалісти, котрі розроблятимуть проекти оновлення вулиць, повинні ще на стадії проектування в комплексі підходити до всіх робіт. Він наполягає:

«Потрібно враховувати всі складові: і заміну дорожнього покриття, і, при необхідності, заміну всіх підземних комунікацій, влаштування зливової мережі, тротуари, озеленення, освітлення, встановлення обмежувачів руху чи паркування – наприклад, стовпчиків, які би перешкоджали ставити машини на тротуарах».

Також обговорили, проекти оновлення яких вулиць замовили чи планують подати проектантам, щоб за зимові місяці пройти державну експертизу, всі процедури з визначенням виконавців і, щойно дозволить погода, навесні розпочати виконання робіт. Зазначалося, що саме формальні процедури дуже затягують проведення всіх ремонтів.

Уже завершено капремонти вулиць Проектної, Можайського (від залізничної лікарні і до кінця), 8-го Березня (від Минайської до Грушевського), Барвінкової, Радищева, Баб’яка, Жатковича,

І. Ірлявського (Сидоряка), провулка Шевченка, вулиць Лодія, Нахімова, Стародоманинської, Садової, Болотинської, Перемоги (від проспекту Свободи до вул. Толстого), зроблено дорожнє покриття транспортного мосту на вулиці Анкудінова.

Капітальні ремонти тротуарів виконано на вулицях Перемоги (від проспекту Свободи до вулиці Новака), Берчені, Другетів, Толстого (біля магазину «Електрон»), Чорновола. Закінчено ремонти внутрішньоквартальних територій за такими адресами: Перемоги, 175–177, проспект Свободи, 2, 3, 30, 49, 55, Грушевського, 31, 37, Канальна, 27, Вілмоша Ковача (Бєлінського), 13–15, Панькевича, 77–79–81, Можайського, 5–7, Декабристів, 41–43, Легоцького, 17, Годинки, 8, Заньковецької, 25.

Проведено також капремонт каналізаційних мереж на внутрішньоквартальних територіях будинків №№ 3–5 на вулиці 8-го Березня,

№ 3 на вул. Насипній; капітальний ремонт центральної алеї Ротарі-парку; зелених зон вулиць Заньковецької, Минайської, Грушевського; стел на в’їзді в місто з боку українсько-словацького кордону, Минаю, Дравець. Триває капітальний ремонт на вулицях Підгірній, Собранецькій, Шевченка, Возз’єднання, Дравецькій, Глинки, Закарпатській, у провулку Університетському.

Далі йде оновлення тротуарів на вулицях Тлехаса, Гагаріна (від переїзду до вул. Р. Шухевича (Лаврищева), на правій стороні. Також підрядні організації працюють на внутрішньоквартальних територіях: проспект Свободи, 24, Київська набережна, 17, вулиці Грушевського, 74–76, Перемоги, 35, Легоцького, 3, 7, 15, Пестеля, Навої, Л. Толстого, 44, Д. Георгієва (Котовського), 19, Щедріна, 36, Минайська, 3, 5, 7, 9, Легоцького, 38–44, 76–78, Годинки, 10.

Цьогоріч ще зроблять дорожнє покриття на вулиці Антонівській (після облаштування нової каналізаційно-насосної станції, завдяки якій не буде збиратися дощова вода під залізничним мостом поруч із вулицею Анкудінова), асфальтування перехрестя вулиць Щедріна і Д. Георгієва та переключення каналізації в новий зливоприймач біля кардіодиспансеру, щоб не було потоків дощової води зі схилу поруч із закладом і льоду там узимку.

Окрім того, вже замовлено проектно-кошторисну документацію для ремонтів з початку наступного року вулиць Чорновола, Антонівської, Разіна, Шишкіна, Єрмака, Борканюка, В. Балога (І. Ваша), провулка Навої, вулиць Грушевського, Небесної Сотні, Грибоєдова, Шумної, Достоєвського, Легоцького, Стефаника, 8-го Березня (від Грушевського до Легоцького), Перемоги (до Заньковецької), Другетів, Міксата, А. Палая (Тельмана), Заньковецької (від Грушевського до Нового району), Станційної, Берчені, площі Кирпи, Слов’янської набережної.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS