Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 41 (864) «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ УЖГОРОДА НА НАСТУПНІ 20 РОКІВ – ОСНОВОПОЛОЖНИЙ ДОКУМЕНТ, ЩО ПІДКАЖЕ, В ЯКОМУ НАПРЯМКУ НЕОБХІДНО РУХАТИСЯ ДАЛІ» – ОЛЬГА ТРАВІНА

Продовжуємо знайомити читачів із роботою структурних підрозділів Ужгородської міської ради. На часі – розмова з начальницею управління економіки та підприємництва Ольгою Травіною.

– Ольго Валеріївно, розкажіть детальніше про роботу відділів управління економіки та підприємництва, яким ви керуєте.

– Наше управління є одним зі структурних підрозділів Ужгородської міської ради, складається з чотирьох відділів: торгівлі та захисту прав споживачів; із питань тарифів; економіки і підприємництва; зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та туризму.

Відділ торгівлі та захисту прав споживачів, після того як у законодавстві і сфері торгівлі й підприємництва відбулося чимало змін, виконує низку функцій, серед котрих – і надання дозволів на розміщення пересувного обладнання на території міста. Це переважно сезонна торгівля у весняно-літній період морозивом, кукурудзою, прохолодними напоями, кавою. Як правило, зацікавлені підприємці звертаються до ЦНАПу, а він передає подані документи до відділу торгівлі.

Окрім того, працює і затверджена виконкомом комісія, яку очолює перший заступник міського голови Іштван Цап, – вона розглядає вищезгадані звернення. Наголос влада робить на дотриманні підприємцями санітарних норм, на належному зовнішньому вигляді пересувного обладнання – тільки тоді підприємець має право на отримання дозволу на таку торгівлю. Однак рішення цієї комісії є погоджувальним, тому що остаточне – за виконавчим комітетом, який дає дозвіл або ж відмову.

Також відділ торгівлі розглядає заяви підприємців про здійснення торгівлі у нічний час. Справді, у місті є магазини, в яких проводиться роздрібна торгівля продовольчими товарами і де є необхідність працювати вночі. Задля отримання такого дозволу від міської ради підприємець повинен надати відповідні документи. Ми ж, у свою чергу, перевіряємо, щоб не було скарг від мешканців прилеглих будинків на роботу таких закладів: обов’язково вимагаємо письмове погодження від усіх мешканців, тим паче – якщо магазин міститься в житловому будинку. Без такого погодження мешканців – навіть заяви від підприємця щодо дозволу на нічний режим роботи торгового закладу не розглядаємо. І це, вважаю, є принципово і правильно, бо підприємницька діяльність не повинна заважати спокійному життю містян.

Ще до повноважень відділу належить участь в організації різноманітних фестивалів, ярмарків, а також сезонної торгівлі, наприклад нинішньої, пов’язаної зі Днем ушанування пам’яті померлих, – до цього теж є певні вимоги.

Інший відділ – з питань тарифів – курує все, що стосується тарифів для населення, які пропонують установити комунальні підприємства міста. Їхні представники звертаються до нас, аби узгодити всі позиції відповідно до чинного законодавства. Цінову складову всіх запропонованих тарифів ретельно перевіряють працівники відділу, аналізують. Крім того, діє комісія, котра попередньо розглядає зміни в тарифах. Якраз тепер на розгляді перебувають зміни в тарифах на поховання, на надання платних послуг у міській лікарні, поліклініці, на послуги ЖРЕРів.

До повноважень відділу зовнішньо-економічних зв’язків, інвестицій та туризму належать, у першу чергу, залучення інвестицій і потенційних інвесторів у місто, розробка інвестиційних пропозицій, проектів, а також розвиток пріоритетної сфери Ужгорода – туризму. Відділ підготував проект комплексної програми розвитку туристичної галузі обласного центру, який уже оприлюднено на сайті міської ради й буде подано на розгляд сесії.

Відомо, що одним із видів місцевих податків і зборів є туристичний збір. Згідно з цією концепцією (комплексною програмою розвитку туристичної галузі) всі надходження, які отримує бюджет Ужгорода впродовж року в цій сфері, необхідно спрямовувати на розвиток міського туризму. Мета – щоб ці кошти не розпорошувалися на розв’язання інших проблем міста, а йшли суто на розвиток і підтримку туристичної галузі.

Відділ активно співпрацює з громадськістю. З нашої ініціативи було сформовано міську координаційну раду з туризму – дорадчий орган, який складається з фахівців-туризмознавців, так би мовити, практиків, а не теоретиків. Вони нам допомагають, і ця співпраця є плідною й результативною.

Ще один відділ – економіки та підприємництва – відповідає за щорічне формування Програми соціально-економічного розвитку міста. Це відбувається на основі тих програм, котрі розробляють розпорядники бюджетних коштів. Відділ також проводить моніторинг виконання цієї програми, робить щоквартальний аналіз, на підставі чого наприкінці року знову подає на розгляд керівництва міста й депутатського корпусу звіт про виконання цієї Програми, що є одним із важливих документів, за яким живе і розвивається місто.

Нині відділ багато часу приділяє формуванню Стратегії розвитку Ужгорода на наступні 20 років, адже саме цей документ є своєрідною маршрутною картою для того, аби зрозуміти, яка місія нашого міста, які пріоритетні напрямки розвитку тощо. Взагалі цей документ мав би стати основоположним, дати можливість зрозуміти, де ми є тепер і в якому напрямку необхідно рухатися далі. Півроку тому було створено групу з розробки цієї Стратегії, до групи ввійшли і представники муніципалітету, і науковці та громадські діячі, представники багатьох громадських об’єднань. Відтоді триває напрацювання базису для подальшої розробки і формування Стратегії розвитку міста. Тепер ми перебуваємо на етапі підготовки проекту Програми до розгляду у виконкомі, а потім – і на сесії. Цей процес не є легким, він досить дискусійний і складний. Вже було проведено багато зустрічей, є певні напрацювання, і я впевнена, що згодом саме в такій конструктивній співпраці народиться дуже важливий документ, який спланує розвиток нашого міста на найближчі десятиліття.

– Робота управління і справді різностороння. Знаємо, що донедавна за вами, як і за управлінням у справах культури, спорту, сім’ї та молоді, була закріплена організація міських заходів, фестивалів…

– Результат роботи нашого управління, передовсім, залежить від плідної співпраці з усіма, без винятку, нашими колегами по раді та виконкому. Справді, донедавна за управлінням економіки й підприємництва, спільно з управлінням культури, було закріплене проведення міських свят. Але рішенням сесії було створено нове комунальне підприємство «Уж-Фест», і тепер нова структура на професійному рівні буде зосереджена саме на організації заходів, спрямованих на якісний відпочинок мешканців та гостей нашого міста, що, на мій погляд, є абсолютно слушним рішенням.

Безумовно, відділ торгівлі буде постійно співпрацювати з КП «Уж-Фест». Маю надію, що новостворене підприємство надасть новий поштовх і ми перейдемо в якісніший формат проведення традиційних міських заходів.

– Часто можна почути нарікання від мешканців щодо функціонування деяких терас в Ужгороді. Яким чином можна вплинути на підприємців, аби їхні тераси були впорядковані й не виходили за рамки закону?

– Надання дозволів на функціонування терас є повноваженням управління архітектури та містобудування, а остаточне слово належить виконавчому комітету. Підприємці, котрі бажають облаштувати терасу, звертаються з відповідними заявами, їх розглядає спільна комісія виконкому, у складі якої є і представник відділу торгівлі.

На мій погляд, функціонуванням терас, їхнім зовнішнім виглядом та обслуговуванням клієнтів однозначно має опікуватися підприємець. Проте, на жаль, ми стикаємося з тим, що деякі бізнесмени системно порушують режим роботи, і, як наслідок, до нас надходять скарги від мешканців. Влада моментально реагує, створюється cпеціальна комісія з представників підрозділів міської ради, які виходять безпосередньо на місце і розглядають усі проблемні питання, що виникають у ході діяльності й роботи терас.

– А чи звертаються до вас ужгородці зі скаргами як споживачі товарів і послуг?

– Якщо мова йде про якість обслуговування чи якість продукції, що реалізовується, то для цього існують інші структури. Але ми дуже уважно ставимося до кожної скарги, яка надходить до нашого управління, і завжди намагаємося професійно підійти до розв’язання таких проблем, за можливості – допомогти кожному.

– Ольго Валеріївно, якими словами ви звернулися б наприкінці нашої розмови до колег та ужгородців?

– Я є корінною ужгородкою, народилася в цьому місті, тут живе моя сім’я. Тому все, що відбувається в нашому місті, позитивне чи негативне, не залишає мене осторонь. Я є патріоткою, тому вважаю, що Ужгород – найкомфортніше для життя місто, яке, попри всі проблеми, недоліки, розвивається і рухається вперед. Ужгородці заслуговують на достойне життя, і, поки працюю в міській раді, буду робити все можливе, що залежить від мене на цій посаді, аби покращувати місто і рівень життя його мешканців.

Розмовляла Ольга ПАЛОШ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS