Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 41 (864) ДМИТРО ПАЦКАН: «АКТИВНІСТЬ ДЕПУТАТА МАЄ ПОЛЯГАТИ В БЕЗПОСЕРЕДНЬОМУ СПІЛКУВАННІ З ВИБОРЦЯМИ – ЧЕРЕЗ ЗУСТРІЧІ, ТЕЛЕФОН, СОЦМЕРЕЖІ…»

Дмитро Сергійович Пацкан, депутат Ужгородської міської ради VII скликання, народився 5 жовтня 1980 року в Ужгороді. Навчався у школі № 11, потім – в Ужгородському комерційному технікумі, опісля – в Ужгородському національному університеті. Тепер є приватним підприємцем.

– Якими були ваші перші кроки в політиці?

– До політики я долучився як помічник народного депутата Роберта Горвата. Потім став депутатом міськради Ужгорода, це моя перша каденція.

– Які пункти своєї передвиборної програми вважаєте визначальними? Чи вдалося вже щось із них реалізувати?

– Я не давав своїм виборцям конкретних передвиборних обіцянок. Я казав їм правду: зроблю все, що в моїх силах. Було б нечесно з мого боку обіцяти їм щось конкретне, позаяк ще не працював депутатом. Але я був і є мешканцем району, від котрого балотувався. За час своєї каденції написав уже понад 50 звернень і мені вдалося посприяти тому, що чимало коштів із бюджету міста було спрямовано саме на вирішення питань мешканців мого виборчого округу.

– Ви йшли до міськради в команді БПП «Солідарність». Як працюється з нинішніми колегами-депутатами?

– Чудово. Ми колеги в сесійній залі і друзі поза нею.

– У чому, на вашу думку, полягає активність депутата міської ради на окрузі? До речі, ви спілкувалися з виборцями напередодні недавньої сесії? Що хвилює їх на цей час?

– Активність депутата має полягати в безпосередньому спілкуванні з виборцями, через зустрічі, телефон, соцмережі – різними способами, але депутат повинен бути тою ланкою, яка пов’язує виборців із владою.

Зі своїми виборцями, звісно, спілкувався. Хвилюють їх різноманітні проблеми та питання: від глобальних речей, як-от зміни до бюджету, субсидії, загалом економіка держави, – і до локальних, як, приміром, незасипана яма на дорозі або ж гамірні сусіди. Говорити про це можна безкінечно, та, на жаль, не все, що їх хвилює, у моїй компетенції… Але, як то кажуть, чим можу – завжди допоможу.

– Люди переважно чекають, що депутат буде розв’язувати конкретні проблеми виборців. Вдається це робити?

– Так, вдається. І, думаю, мешканці підтвердять мої слова. Вже проведено капітальний ремонт покрівлі за адресами: Київська набережна, №№ 19, 20, вул. Л. Толстого, № 46. Розпочалися роботи на пл. Б. Хмельницького, № 3. Заплановано збори щодо вирішення схожих питань у будинках № 17 на Київській набережній і № 33 на вул. Толстого. Вдалося домогтись виділення коштів для 5-ої школи на встановлення паркану; на вулиці Лермонтова відремонтовано каналізацію, що коштувало близько ста тисяч гривень; відремонтовано кілька доріг, у тому числі вулицю Капушанську поблизу обласної лікарні, внутрішньоквартальні території на Київській набережній, 17, вул. Навої, 3 і вул. Толстого, 44; бруківкою викладено тротуар на перехресті вул. Толстого і проспекту Свободи. Тривають ремонти фасадів на пл. Петефі. Я вирішив не сприяти розпорошуванню коштів і добиватися всього поступово. Це, звісно, може не подобатися мешканцям, скажімо, вулиці Жемайте та інших, але, на мою думку, вирішувати питання потрібно комлексно, а не «латками», бо в такому разі мікрорайон чи квартал все одно загалом матиме вигляд невідремонтованого. Тому на все – своя черга.

– Яким би ви хотіли бачити Ужгород найближчим часом?

– Звісно, що чудовим, охайним європейським містом, чистим, доглянутим. Тепер багато що для цього робиться, і, якщо продовжити в тому самому дусі, то таким наше місто обов’язково буде!

– А якою ви бачите свою політичну кар’єру, скажімо, через п’ять років?

– Час покаже (сміється – ред.).


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS