Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 39 (862) ПРЕЗИДЕНТ ПЕТРО ПОРОШЕНКО НАГОЛОСИВ НА УСПІХАХ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

11-го жовтня у Києві відбулося засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Він, зокрема, підкреслив, що завдяки реформі децентралізації місцеві бюджети значно зросли, а їх дохідна частина перевищила видатки. Глава держави зазначив, що приріст надходжень за січень – вересень порівняно з 2015 роком становить 49%, місцеві бюджети на цей рік порівняно з місцевими бюджетами 2015 року перевищено на 50% і левова частина цих коштів спрямовується на бюджет розвитку. Завдяки цьому в регіонах створюється інфраструктура, розвивається транспортне забезпечення, зводяться соціальні об’єкти. Петро Порошенко наголосив, що влада має намір продовжити цю тенденцію й надалі: «Ми не збираємося зупинятись. Дорожній фонд на минулий рік і дорожній фонд на цей рік відрізняються значним чином».

Президент закликав голів обласних державних адміністрацій та обласних рад надати всю необхідну допомогу звільненим у запас військовикам, які повертаються додому, і не тільки у виділенні їм земельних ділянок, а й у будівництві житла. Крім того, повідомив, що наразі не має наміру оголошувати чергову, сьому, хвилю мобілізації. Разом з тим акцентував, що захист і оборона держави є надзвичайно важливим завданням, керівники областей відповідають за сприяння військовим комісаріатам у проведенні набору охочих служити за контрактом і мають забезпечити призов на строкову службу.

Під час виступу Петро Порошенко порушив і низку інших важливих питань, у тому числі про неприпустимість спроби дестабілізації ситуації в суспільстві, захист прав власності, економічних інтересів громадян та інвесторів, зменшення ризиків незаконного заволодіння майном, розширення повноважень громад, зокрема в земельній сфері, а також висловив незадоволення процесом легалізації заробітних плат.

У засіданні Ради регіонального розвитку взяв участь і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS