Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 39 (862) УЖГОРОД ЗАЦІКАВЛЕНИЙ У ЗБІЛЬШЕННІ ОБСЯГУ ІНВЕСТИЦІЙ В ЕКОНОМІКУ МІСТА і радо співпрацюватиме і з представниками австрійського бізнесу

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся у понеділок із Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні пані Герміною Поппеллер, яка перебуває з робочим візитом на Закарпатті. У зустрічі також брали участь депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, начальниця відділу міжнародних грантових програм та інновацій міськради Вікторія Тарахонич.

Під час розмови згадали і те, що частина історії Ужгорода пов’язана з перебуванням міста у складі Австро-Угорської імперії, торкнулися питань розвитку спів-праці між Ужгородом та містами Австрії. Богдан Андріїв розповів, зокрема, що в Ужгороді успішно працює багато спільних підприємств з іноземними інвестиціями, переважно невеликих. «Ми зацікавлені у збільшенні обсягу інвестицій в економіку Ужгорода. Усе, що в компетенції міської влади, ми робимо для того, аби прийшов інвестор, працював у сприятливих умовах, щоб були реалізовані спільні проекти. Радо співпрацюватимемо і з представниками австрійського бізнесу», – сказав міський голова.

Також Богдан Андріїв і Герміна Поппеллер поспілкувалися стосовно можливості тіснішої співпраці в культурній та освітній сферах. Інформація про наявність в Ужгороді шкіл, де представники національних меншин навчаються рідною мовою, і про те, що в 10 навчальних закладах вивчають німецьку мову як другу іноземну, зацікавила пані Герміну Поппеллер. Вона вважає можливим налагодження контактів між ужгородськими школами і навчальними закладами Австрії. Взагалі гостя відзначила як дуже позитивне те, що Ужгород – мультикультурне місто і тут мирно проживають представники різних національностей.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS