Газета ужгородської міської ради і виконкому

#37 (860) МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРИВІТАВ ПЕДАГОГІВ ЛІНГВІСТИЧНОЇ ГІМНАЗІЇ

Нещодавно, у 2012-13 навчальному році відзначалося сторіччя зведення будівлі, де зараз знаходиться школа, а в цьому навчальному році заклад святкує аж два ювілеї – 70 років створення власне школи та 10-річчя з часу реорганізації ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г. Шевченка з поглибленим вивченням англійської мови у лінгвістичну гімназію ім. Т. Г. Шевченка.

Напередодні Дня працівників освіти міський голова Богдан Андріїв щиро подякував колективу за нелегку працю, побажав здоров’я, допитливих учнів, достойної оплати і поваги від суспільства. Також зачитав вітальну телеграму, яка надійшла школі від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія. У ній зазначено, що школа в Ужгороді на початку найдовшої у Європі липової алеї за сім десятиліть виховала більше 5 тисяч випускників і майже тисяча з них – золоті і срібні медалісти.

Прийшла вітати педагогів і їхня колишня учениця, а нині – заступник керуючого справами – начальник управління забезпечення діяльності керівництва Закарпатської облради Юлія Малик. Вона теж вручила грамоту – від обласної ради.

Міський голова Богдан Андріїв нагородив грамотами Ужгородської міської ради кількох учителів гімназії. А директор Любов Попович повідомила, що розроблено особливу, власне гімназійну, грамоту-подяку, якою відтепер відзначатимуть педагогів. Серед перших, хто її отримав – і зовсім молоді педагоги, які обрали своїм фахом роботу з дітьми, вирішили «сіяти розумне, добре, вічне».

Директор гімназії також зазначила, що до початку цього навчального року підготувалися як ніколи вчасно і ґрунтовно, адже стільки коштів, як у 2016-му виділила для закладу міська рада, раніше ніколи не було. А це дуже важливо, бо і для роботи вчителів, і для навчання учнів велике значення має, щоб були комфортні умови, чисті, теплі і обладнані класи. Міський голова наголосив, що крім зміни системи опалення, що робиться зараз, наступного року планується оновлення всієї набережної Незалежності. Вчителі ж попросили також підсвітити фасад більш ніж сторічної школи, адже будівля є однією з родзинок міста над Ужем.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS