Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 35 (858) Ужгород приймав гостей з міста-побратима Корвалліса

Делегація з американського Корвалліса, яка цими днями перебувала з візитом на Закарпатті, завітала до Ужгородської міської ради.

Американських гостей, а приїхали 26 мешканців Корвалліса, зустріли міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його перший заступник Іштван Цап і секретар Ужгородської міськради Андріана Сушко.

Богдан Андріїв пригадав своє перебування у травні в Корваллісі, привітав родину Марка та Еліс Ремптон, вдома у яких проживав під час свого візиту, і передав вітання ще одній сім’ї, котра теж гостинно його приймала, але цього разу не приїхала до Ужгорода. Наголосив, що багато цікавого побачив у Корваллісі, з чим широко ознайомив керівників усіх підрозділів міськради, бо Ужгороду є чого повчитися, перейняти з американського досвіду. Також міський голова висловив вдячність керівництву США за підтримку України в протистоянні зовнішньому агресору, в запровадженні демократичних реформ і просуванні до об’єднаної Європи.

Крім того, Богдан Андріїв відзначив, що чимало ужгородців добре знають особисто американських друзів, адже багато років з-за океану надходить допомога ужгородським медико-соціальному реабілітаційному центру «Дорога життя», родинному будинку «Нова сім’я», дитячим будинкам на Ужгородщині. Така допомога особливо цінна, бо складається із зусиль та особистих коштів мешканців Корвалліса, простих людей, у котрих вистачає і своїх проблем, однак вони знаходять можливість допомагати іншим.

Від американської делегації міській владі Ужгорода висловили подяку за підтримку проекту «Touch». Гості напівжартома підсумували, скільки разів ті, що приїхали тепер, уже були в обласному центрі Закарпаття, – вийшло, що загалом 165 разів. У складі делегації – вчителі, бібліотекарі, професор, пенсіонери, 18-річна волонтерка та інші. За їхніми словами, помітно, як змінюється Ужгород, які масштабні ремонти проводяться. Особливо, на їхню думку, важливими є реставрація, збереження історичних будівель.

Гості побували в реабілітаційному центрі «Дорога життя», мали й інші зустрічі, до прикладу – в УжНУ. Окрему подяку американці висловили учням Лінгвістичної гімназії, котрі щороку на волонтерських засадах працюють перекладачами для учасників проекту, супроводжують їх під час зустрічей.

Від Корвалліса Богданові Андріїву вручили футболку учасника проекту «Touch», дерев’яний годинник-сувенір і книжку про Орегон, до якого належить місто-побратим Ужгорода. Від Ужгородської міської ради кільком членам делегації вручили грамоти. На згадку про зустріч зробили спільне фото на вході до будівлі міськради.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS