Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 34 (857) ЯКНАЙШВИДШЕ ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ, з якими ужгородці прийшли на прийом до міського голови, доручено керівникам відповідних структурних підрозділів

Понад три десятки звернень міський голова Ужгорода Богдан Андріїв розглянув цього тижня на черговому особистому прийомі громадян.

Більшість звернень стосувалися надання матеріальної допомоги, насамперед на лікування. Прохали ужгородці і про отримання земельних ділянок, квартир, ремонт покрівель та під’їздів, покращення житлових умов, розв’язання проблем із каналізацією, просили допомогти вирізати аварійні дерева.

Літня жінка звернулася зі скаргою на шум на дитячому майданчику, який дуже їй заважає. Міський голова доручив вийти на місце комісії і визначити, як розв’язати проблему. Звучали на прийомі громадян і скарги на сусідів та водіїв маршруток.

Також розглянули звернення про облаштування зупинок громадського транспорту в мікрорайоні Доманинці, де немає закритих місць зупинок, щоб можна було захиститися від дощу чи снігу. У першу чергу ужгородці просили зробити таку зупинку біля школи – НВК «Гармонія». Ті ж громадяни висловили прохання взяти на контроль питання, пов’язане з, так би мовити, проблемною сім’єю, що живе по сусідству. Як з’ясували, сім’я вже перебуває під соціальним супроводом фахівців і щодо неї проводяться всі необхідні заходи.

Керівники окремих структурних підрозділів міської ради були присутні під час прийому для швидшого розв’язання проблем, із якими зверталися ужгородці. За всіма іншими, де потрібно розібратися детальніше, було дано відповідні доручення. Питання, які стосувалися роботи комунальних служб і підприємств, Богдан Андріїв окремо обговорив згодом на нараді з їх керівниками.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS