Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 27 (850) МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ЗУСТРІЧ ІЗ МЕШКАНЦЯМИ «НОВОГО РАЙОНУ» – усі звернення будуть опрацьовані, жодне не залишиться нерозглянутим

Що найбільше турбує людей і які проблеми потребують якнайшвидшого розв’язання, а також на що владі потрібно ще більше звертати увагу – говорили з міським головою Богданом Андріївим ужгородці.

Зустріч відбулась у «Новому районі» – наразі з мешканцями вулиць Легоцького, 38–54 і Тлехаса, 76/74. Охочих безпосередньо поспілкуватися з керівником міста і поділитися наболілими питаннями було багато: депутати Ужгородської міської ради Володимир Білонка і Віталій Готра попередньо сповістили мешканців цих будинків про зустріч, розклеївши оголошення. Однак прийшли й ужгородці з інших вулиць – розповісти про те, що їх турбує, і почути думку з цього приводу міського голови.

Як відомо, у «Новому районі» проживає більшість населення нашого міста, але в попередні роки мешканці цього мікрорайону здебільшого залишалися наодинці зі своїми проблемами. Тепер же, хоч міська влада цього року визначила як один із пріоритетів реконструкцію та ремонти центральної частини міста, проблеми жителів спального району не залишаться поза увагою, наголосив під час розмови Богдан Андріїв.

Стосовно мешканців цих конкретних будинків він повідомив, що за кілька днів розпочнуться роботи з облаштування трьох внутрішньоквартальних територій на Легоцького і Техаса – заміна тротуарів, комунікацій, водовідведенням, реконструкція дитячих майданчиків. Усе це – для мешканців 14 багатоповерхівок. На роботи заплановано понад 3 мільйони гривень.

Міський голова разом із депутатом Закарпатської обласної ради Андрієм Андріївим, депутатами Ужгородської міської ради Володимиром Білонкою та Віталієм Готрою, представниками департаменту міського господарства Оксаною Пайдою і Володимиром Бабидоричем детально проаналізували, як організувати роботи з облаштування цих територій.

Богдан Андріїв також розповів ужгородцям про те, що вже вдалося зробити в місті, і про те, що в найближчих планах. Для «Нового району» є проект на оновлення й облаштування зеленої зони від вулиці Перемоги (навпроти «Водолія») до ЗОШ № 19, аж до Грушевського, є й низка інших напрацювань. Міський голова вислухав усіх, хто звернувся до нього, з деяких питань одразу дав доручення. Приміром, щодо ремонту покрівлі будинку 157 на вулиці Перемоги – з таким проханням звернулися його мешканці, відповідне звернення підготував і депутат міськради Віталій Готра.

«Проблем у місті багато, влада про них знає і намагатиметься поступово їх розв’язувати, бо зробити все одразу навіть за великого бажання неможливо. Але нині тут активно працюють, зокрема, депутати Володимир Білонка та Віталій Готра, які переймаються проблемами ужгородців, і не тільки безпосередньо своїх виборчих округів – вони порушують усі проблемні питання перед міською владою, тож раджу частіше спілкуватися з ними.

Дякую всім, хто прийшов на зустріч. Усі звернення, що тут прозвучали, будуть опрацьовані, жодне не залишиться нерозглянутим. Переконаний, що спільно ми наведемо порядок у місті. Маємо для цього бажання – знайдемо і можливості!» – сказав Богдан Андріїв.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS