Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 27 (850) УЖГОРОД ОТРИМАВ ПОНАД 16,5 МІЛЬЙОНІВ СУБВЕНЦІЇ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ. Обласному центру виділили найвагомішу суму зі спрямованої на Закарпаття

Уряд розподілив 1,8 млрд. гривень на розвиток місцевих громад. Про це йдеться у Постанові Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 395. Закарпатській області виділено 34 мільйони 701 тисячу гривень, із них Ужгород отримає 16,5 млн. грн.

Кошти спрямують на капітальний ремонт вул. Закарпатської – 2,7 млн. гривень, капітальний ремонт вул. Собранецької (від вул. Підгірної до вул. Митної) – 3 млн. гривень, капітальний ремонт фасадів (заміна вікон) класичної гімназії на вул. 8-го Березня, 44 – 3 млн. 814,9 тис. грн., капітальний ремонт терапевтичного відділення Ужгородської центральної міської клінічної лікарні – 1 млн. 983,2 тис. грн., реконструкцію водогону Д-325 на вул. Можайського від вул. Минайської до вул. 8-го Березня – 1 млн. 381,5 тис. грн., реконструкцію пожежної насосної станції з РЧВ2 х 1000 куб. м у мікрорайоні «Сторожниця» – 2 млн. 328,8 тис. грн., реконструкцію каналізаційного колектора на вул. Андрія Палая (колишня Тельмана) – 1 млн. 316 тис. грн. Усі об’єкти, на які виділені гроші з держбюджету, – соціально значущі для нашого міста.

«Дуже важливо, що народні депутати від Закарпаття не байдужі до проблем кожного міста, села і доносять до уряду важливість їх розв’язання. Інфраструктура, мережі Ужгорода, як і інших населених пунктів, не оновлювалися багато років. Попри зростання доходів, що маємо завдяки децентралізації, силами тільки місцевого бюджету провести всі необхідні заміни, реконструкції, модернізацію без допомоги держави неможливо. Громада Ужгорода і я особисто дуже цінуємо таку допомогу представників депутатського корпусу Верховної Ради і щиро вдячні за конструктивний діалог, який вони постійно підтримують», – сказав міський голова Богдан Андріїв.

«Перше й основне завдання, яке ставимо я як народний депутат і наша політична сила, – це будівництво доріг. Без них немає розвитку, – зазначив народний депутат України Михайло Ланьо. – Коли будуть якісні автошляхи, до регіону прийде інвестор, турист. Зрештою, ми матимемо нормальний вигляд перед Європою, адже перше враження про Україну в європейців складається з огляду на Закарпаття. І часто це враження не найкраще, бо які дороги в нас – знають усі. Тому партія «Відродження» й надалі лобіюватиме на найвищому рівні питання виділення коштів на будівництво доріг. Крім того, підтримуємо проекти з будівництва чи реконструкції об’єктів соціального значення, без яких неможливий подальший розвиток міст і сіл. Я постійно стою на одній позиції: Закарпаттю заслуговує на особливу увагу, бо наша область – ворота держави в Європу».


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS