Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 27 (850) ОРГАНІЗАЦІЮ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ обговорили міський голова Ужгорода і представники Фонду Конрада Аденауера в Угорщині й Україні

У вересні на Закарпатті буде проведено міжнародну конференцію на тему «Інтеграція релігійних та етнічних меншин у Східній Європі». Захід триватиме 2 дні: розпочне роботу 13 вересня в Ужгороді і продовжить наступного дня в Мукачеві.

Цього тижня відбулася зустріч міського голови Ужгорода Богдана Андріїва і представників Фонду Конрада Аденауера в Угорщині й Україні – Морітца Юнґінґера, Франка Шпенґлера, Даніеля Ґрьознера, Володимира Лейзле, Олени Дей та Юлії Скок, які приїхали до обласного центру Закарпаття з ознайомчим візитом.

Гості розповіли, що участь у конференції братимуть представники місцевих національних меншин (німці – переважна частина, угорці, словаки і румуни), будуть присутні представники українського уряду й парламенту, а також експерти з Німеччини. Конференція, вважають гості з Німеччини, дозволить ще більше наблизити Україну до Євросоюзу, до європейських цінностей, адже і Ужгород, і Мукачево, і загалом Закарпатська область, яка є багатонаціональною, – це хороший приклад толерантного співіснування представників різних національностей.

Довідково

Як зазначається на сайті організації, починаючи з 1994 року, представництво Фонду Конрада Аденауера супроводжує процес політичних та економічних перетворень в Україні. З цією метою Фонд уже реалізував понад 500 проектів, спрямованих на підтримку демократичного розвитку, побудову громадянського суспільства, утвердження вільних ЗМІ і консолідацію демократичних інститутів. Фонд організовує круглі столи, конференції, подіумні дискусії та лекції для ґрунтовного обговорення і політичного аналізу суспільно важливих тем. В Україні Фонд Конрада Аденауера співпрацює з низкою українських партнерських організацій – з Верховною Радою України, Секретаріатом Президента України, місцевими державними адміністраціями, структурами політичних партій, неурядовими організаціями, університетами й аналітичними центрами.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS