Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 15 (838) Депутати Ужгородської міськради продуктивно провели сесію завдяки вжитим заходам безпеки

Низку важливих питань життєдіяльності міста підтримали ужгородські депутати на цьоготижневому засіданні. На відміну від минулого четверга, коли тричі надходили повідомлення про замінування будівлі, тепер депутатам вдалося опрацювати весь порядок денний. Міський голова Богдан Андріїв подякував правоохоронцям за те, що забезпечили можливість нормальної сесійної роботи.

Почали роботу з питання, розгляд якого не завершили минулого разу, – з програми приватизації. За це рішення голосували окремо по кожному пункту і 24-ма голосами підтримали його з критичними зауваженнями.

Проголосували і за проект про зміни та доповнення до порядку встановлення вивісок в Ужгороді. Розглянули понад десяток рішень, які стосуються земельних питань, зокрема про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження таких проектів, надання дозволів на складання технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і дозволів на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок. Розглянули і проекти рішень про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним, фізичним особам та фізичним особам – підприємцям, припинення дії договорів оренди землі тощо.

«Під час сьогоднішнього засідання всі земельні питання розглядалися з урахуванням чинного мораторію на виділення вільних земельних ділянок. Ухвалені рішення стосуються переважно ділянок, які перебувають під забудовами. Наголошую: вільні земельні ділянки Ужгородською міською радою не надаються нікому, крім учасників АТО», – прокоментував міський голова Богдан Андріїв.

Після тривалих дебатів, виступів активістів депутати врешті ухвалили новий Регламент Ужгородської міської ради. Документ визначає порядок проведення першої сесії ради, порядок обрання секретаря, заступників міського голови, керуючого справами виконкому, скликання чергової та позачергової сесій, призначення пленарних засідань, підготовки і розгляду питань на пленарних засіданнях, ухвалення рішень про затвердження порядку денного сесії та з процедурних питань, а також порядок роботи сесії ради.

Як повідомлялося, окремі пункти рішення проекту викликали дискусії серед громадськості, зокрема щодо пред’явлення посвідчення особи для громадян, котрі хочуть бути присутніми на засіданні сесії.

Міський голова навів приклади з регламентів деяких інших міських рад і підкреслив, що не можна вважати образою чи обмеженням прав прохання пред’явити документ, який посвідчує особу. Новий Регламент підтримала переважна більшість депутатів із зареєстрованих на сесії.

«Сьогодні були враховані всі зауваження й пропозиції, які підтримала більшість депутатів. Пленарні засідання сесій Ужгородської міської ради відбуваються прозоро, чесно і відкрито, так само проходить і розгляд питань у депутатських комісіях. Приходьте на засідання і працюйте разом із нами», – звернувся до громадських активістів Богдан Андріїв.

Також депутати проголосували за те, щоб заслухати на наступному засіданні звіт про роботу Громадської ради.

На засіданні сесії Ужгородської міської ради було вирішено підтримати рішення Вінницької міської ради «Про схвалення резолюції щодо звільнення українців, які незаконно утримуються на території Російської федерації». Ініціатором цього стала секретар ради, депутат від політичної сили ВО «Батьківщина» Андріана Сушко. Відповідно до тексту рішення Ужгородська міська рада звернулася до міжнародного співтовариства щодо підтримки «Пропозиції списку осіб, відповідальних за незаконне утримання Надії Савченко» та посилення санкцій проти Російської Федерації.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS