Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 15 (838) Розвантаження історичного центру – міська влада запропонувала фахівцям-ентузіастам подати своє бачення

Робоча група працівників міської ради Ужгорода, представників Національної поліції, перевізників і комунального підприємства «КШЕП» оглянула центр міста для вирішення, як же організувати транспортний рух на площі Корятовича – вулиці Фединця.

Уже не перший рік ставиться питання про розвантаження історичного центру, але змінити ситуацію досі так і не взялися. Напрацьовані численні схеми зміни спрямування транспортних потоків, проте всі вони мають і слабкі сторони. А головна мета – щоб було менше транспорту, легше було роз’їжджатися.

На виконання доручення міського голови Богдана Андріїва робоча група, очолювана його першим заступником Іштваном Цапом, оглянула чимало прилеглих вулиць. Констатували: потрібно продовжити вивчення питання, адже в центрі – вузенькі вулички та ще й усюди паркують авто. Крім того, ужгородці і навіть приїжджі зі сусідніх сіл та районів уже звикли за певними напрямками їздити й ходити, тож принаймні перший час, у разі змін, доведеться враховувати і цей, психологічний, фактор.

Щоб ухвалити вивірене й ефективне рішення, планують перевірити окремі схеми на практиці. Зокрема, упродовж години-двох проведуть тестове скерування автобусів та автівок за пропонованими напрямками. Також запропонували фахівцям-ентузіастам подати своє бачення, як зменшити транспортне перевантаження в центрі Ужгорода.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS