Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 15 (838) До Великодня лавиці в центральній частині міста оновлять. А ще Ужгород і далі заквітчують

Лавиці в центрі міста мають відремонтувати і пофарбувати. Таке доручення під час комунальної наради отримав директор КП «Комбінат комунальних послуг» Анатолій Сухолов.

За його словами, минулого тижня робітники комунального підприємства косили траву на вулицях Тимірязєва і Котляревського, а тепер на «Кальварії» фарбують огорожу кладовища.

Працівники підприємства «Закарпателектробуд» на початку тижня наводили лад на вулиці Собранецькій, де впав металевий стовп, збитий у вихідні водієм на «Шевроле». Замість пошкодженої опори встановлять нову.

Підприємство також підключає світильники, які оновили на вулиці Перемоги поруч з обласною лікарнею, і ретро-ліхтарі, встановлені на Київській набережній.

Як повідомили працівники «Закарпателектробуду», деякі роботи до остаточного завершення потребують ще трохи часу. Скажімо, бруківку біля стовпів на вулиці Перемоги відновлять, коли дещо просяде ґрунт, яким підсипали місця, де встановлювали опори. Підприємство також провело заміну ламп вуличного освітлення на проспекті Свободи і вулиці Рєпіна, а на вулиці Миколаї Божук замінили кабель.

Комунальні служби далі заквітчують Ужгород. У понеділок робітники КП «Уж-Агромікс» на площі Народній розпочали висаджувати чорнобривці та агератум, з яких сформують квіткову композицію у вигляді Прапора України. Крім того, поруч висадять петунію, цинерацію, декоративну гвоздику.

Коли закінчать формувати квітковий прапор, на клумбі біля пам’ятника Кобзарю створять ще одну яскраву композицію – вишиванку. Територію біля пам’ятника Тарасові Шевченку вже розчистили від порослі робітники комунального підприємства «КШЕП».

Окрім того, працівники «КШЕП» косили траву на вулицях Собранецькій, Грибоєдова, Загорській і Франка. А підприємство «Уж-Агромікс» упорядковувало зелені зони набережних Незалежності і Православної, транспортного кола на Минайській, площі Петефі й вулиці Генерала Свободи. Підстригали траву на вулиці Закарпатській, косили схили берегів на Православній та Студентській набережних, у Ротарі-сквері. Крім того, “агроміксівці” опікуються поливом рослин у місті та прибиранням скверів.

Підприємство «АВЕ-Ужгород» ліквідовувало цими днями стихійні несанкціоновані сміттєзвалища, які влаштували біля будинку № 3 на вулиці Одеській, по вулиці Перемоги, 157 та вулиці Жупанатській, 3, Бестужева, 8, Достоєвського, 20, Тельмана, 1а, Станційній, 12 та інших. Мешканці прилеглих будинків позносили сюди обрізані гілки, непотріб, коли прибирали біля своїх осель.

Міська влада Ужгорода вкотре наголошує: ужгородці повинні укладати угоди на вивезення негабаритного сміття.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS