Газета ужгородської міської ради і виконкому

Заява міського голови Ужгорода Богдана Андріїва

Висловлюю глибоке обурення намаганнями, наразі, на жаль, невідомих осіб, дестабілізувати ситуацію в нашому місті, зірвати вирішення важливих для життєдіяльності і розвитку Ужгорода питань.

Три повідомлення про небезпеку в будівлі міської ради тільки упродовж кількох годин одного дня – такі «розваги» вже виходять за межі будь-якого здорового глузду.

Понад дві сотні працівників виконавчого комітету і структурних підрозділів відривають від роботи, депутати міської ради не мають змоги працювати. Величезні суми з бюджету, який наповнює своєю працею громада міста, йдуть на виклики, перевірки фахівцями різних служб. Можливо, допомога працівників поліції, пожежників, лікарів «швидкої допомоги», які більш ніж півдня змушені були чергувати біля будівлі міськради, у цей час була вкрай необхідна іншим людям.

Слід покласти край провокаціям, які через безкарність стають надто частими. Адже, крім зриву роботи сотень фахівців, це ще й відлякує потенційних туристів, гостей міста. Сподіваюся, правоохоронні органи докладуть усіх зусиль, щоб знайти і покарати зловмисників.

Наше місто було, є і залишається мирним, спокійним. Ні з політичних, ні з будь-яких інших мотивів нікому не дозволимо поставити це під сумнів!


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS