Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 10 (805) Через кілька днів – 1 вересня… В ужгородських школах «потовстішають» класи

Якщо у 2013–14-му навчальному році середня наповнюваність класів у школах міста була 25,8 учнів, минулого навчального року – 27,3, то цього року передбачається в середньому понад 28 учнів у класі. Про це повідомили в міському управлінні освіти.

В Ужгороді вже кілька років стоїть питання про необхідність будівництва принаймні ще одного садочка й однієї школи, проте наразі збільшується лише кількість класів і кількість учнів у класах.

За попередніми підрахунками, на 1 вересня в обласному центрі буде близько 1700 першокласників. Це більше, ніж торік. Варто зазначити, що загальна кількість учнів ужгородських шкіл збільшилася за рахунок дітей переселенців зі Сходу країни (тепер це близько 250 дітей).

А загалом в Ужгороді кілька попередніх років спостерігається зростання числа учнів різного віку на 8-10 класів. Цього року вже навіть постало питання про навчання в деяких школах у другу зміну. Правда, проблему наразі розв’язали. «Але я думаю, що на наступний навчальний рік нам не вдасться цього уникнути, скоріше за все у старших класах друга зміна буде», – зазначила начальник міського управління освіти Оксана Бабунич.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS