Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 10 (805) Іван Шкирта під час об’їзду Ужгорода дав завдання готуватися до Дня міста

Ужгородська міська рада розширює співробітництво з Ужгородським міжрайонним управлінням водного господарства з розчищення річища і берегів Ужа. Перші роботи з викорчовування чагарників і звільнення русла для нормального проходження води зроблено на правобережній частині міста, їх продовжать до Боздоського парку і далі. Для цього з міського бюджету передбачено близько 500 тисяч гривень.

Під час традиційного щотижневого об’їзду міста, який у п’ятницю проводив заступник міського голови Ужгорода Іван Шкирта з керівниками комунальних служб, оглянули територію, де планується проведення наступного етапу робіт. Також Іван Шкирта дав завдання терміново впорядкувати береги річки з боку вулиці Гленца, неподалік улюбленого парку ужгородців, полагодити і пофарбувати підвісний міст, який веде до зон відпочинку.

Комунальникам заступник міського голови зробив низку зауважень: уздовж вулиць усе ще зустрічається нескошена трава, бур’яни; у багатьох місцях гілки дерев заважають нормально проходити тротуарами; терміново потрібно вирізати і вивезти сухі дерева, кількість яких цього літа через небувалу спеку зросла. Окремо наголосив перевірити вуличне освітлення – чи всюди працює вночі, терміново завершити фарбування опор, замінити аварійні стовпи.

Чимало завдань отримав керівник відділу муніципальної поліції, зокрема: навести лад з купами гравію, будматеріалів, які, особливо мешканці приватних будинків, складають для своїх потреб на тротуарах і навіть на узбіччях доріг; звернути увагу власників кіосків, аби привели їх до належного вигляду; підприємцям, які мають рекламні конструкції, – позбавити місто від обшарпаних білбордів.

Оглянули під час об’їзду і як працює новий світлодіодний знак пішохідного переходу, встановлений біля ЗОШ №3. Такий уже діє біля 19-ї школи, а до 1 вересня буде і біля ЗОШ №2 та 4. Шкирта наголосив, щоб біля всіх навчальних закладів були оновлені пішохідні переходи і нанесена дорожня розмітка.

Біля 3-ї школи у вихідні будуть асфальтувати ями, більш масштабні роботи з ремонту дороги проведуть на Університетській і Сільвая.

А на вулиці Капушанській незабаром почнуть робити коло для кругового руху — про це давно просять мешканці і власники машин численних багатоповерхівок, розташованих поруч. На проект передбачено близько 3 мільйонів гривень, тендер проведуть ще до середини вересня. При виконанні всіх дорожніх робіт Шкирта просив не забувати про облаштування зручних з’їздів для зручності людей з особливим потребами та мам із візочками.

Іван Шкирта також дав численні доручення з підготовки до святкування Дня Ужгорода — помити всі пам’ятники, закрити кришками люки, вирівняти дорожні знаки, прослідкувати, щоб їх не закривали гілки дерев і кущів, обновити стели на в’їзді в місто з різних напрямків. Заступник міського голови наголосив, що коштів у бюджеті для проведення робіт достатньо, а підрядників, які невчасно або ж недбало виконують свої зобов’язання — штрафувати.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS