Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 10 (805) Сім’ям загиблих учасників АТО в Ужгороді куплять ще три квартири

У середу виконавчий комітет Ужгородської міської ради дав дозволи на проведення земляних робіт на п’ятьох локаціях міста.

Протягом п’яти діб прокладуть каналізаційну та водопровідну мережу до новобудови біля «Ювентусу» на вулиці Мукачівській, 21 а.

На вулиці Українській, 27а так само за 5 діб облаштують систему водопостачання та відведення стоків, для чого перекопають тротуар і 1 кв. м проїжджої частини. Відновити покриття мають одразу по завершенні робіт.

Земляні роботи на території ЦМКЛ по вул. Грибоєдова триватимуть 20 діб. Там планують реконструювати зовнішню мережу зливної каналізації. А от на вулиці Осетинській ремонт виконуватимуть цілих 2 місяці. За цей час на вулиці, де досі не було каналізації, хочуть змонтувати повноцінну систему вуличної господарсько-побутової каналізаційної мережі.

Також дозвіл на проведення земляних робіт надали «Закарпатгазу», який упродовж 5 діб приєднуватиме до газової мережі житловий будинок по вулиці Володимирській, 9а.

До речі, як констатував на засіданні виконкому міський голова Віктор Погорєлов, «Закарпатгаз» дуже неякісно проводить відновлювальні роботи після власних. Наприклад, не так давно ця організація прокладала свої мережі на вулиці Кошицькій, починаючи від Собранецької. Тепер можна бачити, що якість відновлення покриття з бруківки далеко не найкраща.

• • •

Рішенням виконкому Ужгородської міської ради затвердили і пропозиції щодо купівлі трьох квартир родинам загиблих в АТО ужгородців. Гроші на це міська рада отримала зі спеціальної державної бюджетної програми, однак вистачило їх лише на придбання трьох помешкань на вторинному ринку.

Як зазначили на засіданні виконкому працівники міськради, житло на первинному ринку нерухомості виявилося занадто дорогим, тож членам сімей загиблих запропонували самим долучитися до пошуку квартир на вторинному ринку. Зрештою, для однієї родини придбають двокімнатну квартиру загальною площею 57,80 кв. м (житловою площею 34,10 кв. м), для другої – однокімнатну квартиру загальною площею 32,70 кв. м (16,90 кв. м), а для третьої – однокімнатну квартиру загальною площею 40,80 кв. м (16,90 кв. м).

• • •

На засіданні міськвиконкому ухвалили також рішення про плату за навчання гри на найпопулярніших музичних інструментах у комунальних школах естетичного виховання.

Цим рішенням доповнено перелік тих, хто повністю чи частково звільняється від оплати. Як і пропонувалося, повністю звільняються від оплати за навчання: діти з багатодітних і малозабезпечених сімей; діти-інваліди, сироти і позбавлені батьківського піклування, вихованці шкіл-інтернатів, дитячих будинків, діти, які перебувають під патронатом або під опікою, діти пенсіонерів; діти, матері яких нагороджені орденом «Мати-героїня»; діти інвалідів війни І, ІІ і ІІІ груп, діти військовослужбовців, які загинули при виконанні службових обов’язків або стали інвалідами І чи ІІ групи, співробітників МВС, журналістів, які загинули при виконанні службових обов’язків, діти батьків, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, і діти, батьки яких загинули в зоні проведення антитерористичної операції; діти, батьки яких мають статус учасника бойових дій та на яких розповсюджується дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

• • •

Розглянули і проект рішення про надання паспортів відкритих літніх майданчиків. Проте під час обговорення цього питання члени виконкому прийшли до висновку, що, ймовірно, з початку літа тераса кафе “Шоколад” працювала без дозвільних документів, а власник не сплатив ні копійки до бюджету міста за встановлену терасу. Закінчивши обговорення питання, члени виконавчого комітету ухвалили рішення відкласти цей проект на довичення.

Крім того, міський голова Віктор Погорєлов дав доручення створити робочу групу з працівників муніципальної поліції, торгового відділу, архітектури та ДМГ з метою вияснення ситуації з літніми терасами в місті. Ця робоча група перевірить, скільки є літніх терас в Ужгороді, які з них оформлені належним чином, а які – встановлені без дозвільних документів, і доповість про виконану роботу на наступному засіданні виконкому.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS