Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 10 (805) Cкоро водії звикатимуть до нововведень у центрі міста

Проект зміни руху на площі й вулиці Корятовича незабаром буде втілений у життя. Ще шматочок центру Ужгорода матиме односторонній рух.

Зміняться й місця зупинок міських маршруток – деякі з них будуть тепер біля торгового центру «Плаза». Як повідомив у вівторок на нараді в міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова директор КШЕПу Іван Довбак, уже до кінця тижня нові дорожні знаки мають бути готові до встановлення.

Зміни запроваджують, аби розвантажити від транспорту і частих «корків» цю частину центру.

• • •

На самісіньке свято – День незалежності України – у Новому районі Ужгорода всі стовпи, паркани, двері під’їздів заліпили різнокольоровими оголошеннями з пропозиціями отримати кредит у банку.

Так розклеювальники оголошень у недозволених місцях «ощасливили» мешканців мікрорайону, а найбільше – комунальників, які, прибравши до свят, мали свіжу роботу.

До цього «креативу» вдалося одне з відділень відомого банку, котре міститься в Мукачеві, але, вочевидь, сподівається на масовий наплив клієнтів-позичальників з Ужгорода.

Нагадаємо: за розклеюванням незаконних оголошень в Ужгороді стоять 2-3 фірми, які вже не раз притягали до адміністративної відповідальності. На минулому засіданні адмінкомісії міськради за такі порушення призначили понад десяток максимальних штрафів – 1700 грн.

• • •

23 прапори, у тому числі національні та просто кольорові, зникли за кілька днів святкувань 24-ої річниці Незалежності в Ужгороді.

Комунальні служби недорахувалися не зовсім маленьких, а більших стягів і вирішили звернутися з цього приводу з заявою до міліції. Міський голова Віктор Погорєлов дав доручення перевірити, використовуючи записи камер відео-спостереження, чи прапори просто взяли «на пам’ять», чи були факти знущання над державним символом. Справді, як показує перегляд відезаписів з цих камер, лише біля “піраміди” прапорів поруч із міськрадою протягом святкових днів сфотографувалися тисячі ужгородців та гостей міста – самі, групами і з родинами.

• • •

На нараді з керівниками комунальних служб міський голова Віктор Погорєлов також наголосив на відповідальності за розриття, що роблять по місту, зокрема в разі аварійних заходів, насамперед працівники Водоканалу та електромереж.

Кожна організація, якій потрібне проведення земляних робіт у місцях з асфальтовим покриттям чи бруківкою, повинна мати угоду зі структурою, котра виконає відновлення покриття, до того ж у якнайкоротші терміни.

Усіх же, хто просить дозволу на проведення земляних робіт, треба спочатку перевірити, чи відновили вони покриття в місцях попередніх «розкопок», наголосив міський голова.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS