Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 10 (805) Поле «Автомобіліста» приносить перемогу рідній команді

Справжній ажіотаж серед футбольної громадськості обласного центру викликав цього тижня перший офіційний матч на відновленому газоні стадіону «Автомобіліст». Близько 500 глядачів стали свідками прекрасної гри, яку на розкішному трав’яному газоні продемонстрували найсильніші команди Ужгорода – «Автомобіліст» і «Минай».

Як жартували глядачі, «тепер не будуть гравці нарікати, що м’яч підстрибує від купини». І справді, поле ідеальне – найкраще в нашому краї. Правда, інфраструктура довкола ще інтенсивно розбудовується – трибуни, роздягальні, господарські приміщення.

Куратор будівництва, заступник голови ФФЗ Віктор Качур зауважив, що активні роботи розпочалися минулого року 2 липня і практично через рік оновлене поле «Автомобіліста» приймає перший поєдинок. «Цього року плануємо закінчити трибуни і роздягальні. А цілком будівництво хочемо завершити наступного літа. Загальна місткість стадіону становитиме 2000 місць», – повідомив В. Качур.

За словами одного з основних інвесторів стадіону Богдана Андріїва, це поле стане рідним для команди «Автомобіліст», котра нині лідирує в чемпіонаті міста. «Сподіваюся, що повернення до рідних стін допоможе команді здобути перемогу над головним конкурентом і збільшити відрив від суперника», – зазначив Богдан Євстафійович.

Скоріш за все офіційно відкриють відбудований стадіон у День міста, який святкуватимемо наприкінці вересня. «Надіюся, що на той час уже будуть підсипані доріжки і зведені трибуни. Тож матимемо можливість споглядати ту спортивну споруду, котру нині бачимо на плані-проекті стадіону. Сьогодні ж я задоволений самим полем і газоном, – сказав п. Андріїв. – Адже доручили ці роботи фахівцям, які готували до Євро-2012 газон «Арени Львів». Думаю, що цей спортивний об’єкт стане справжньою окрасою нашого обласного центру».

Стосовно зняття з розіграшу чемпіонату міста ФК «Радванка», який теж конкурував з «Автомобілістом» у боротьбі за чемпіонство, Богдан Андріїв висловив припущення, що в них виникли певні фінансові або кадрові труднощі, але «це рішення керівників команди, тож мусимо його приймати, а прийдешнього року, можна сподіватися, вони візьмуть участь у чемпіонаті міста й боротимуться за нагороди».

Б. Андріїв запевнив, що вже наступний домашній матч ФК «Ужгород», який нині лідирує в чемпіонаті Закарпаття вищої ліги, також прийматиме своїх суперників на полі «Автомобіліста», і додав: «Думаю, красивий футбол знівелює незручність для вболівальників у вигляді тимчасової відсутності трибун».

Що ж до самого матчу, то він став справжньою окрасою вечора. Гра мала вибуховий характер, і моменти раз у раз виникали біля воріт обох команд. Але перевага була на боці господарів поля.

Уже в першій половині гри воротар «Миная» Іван Ковач вийшов переможцем у дуелі з нападником, що виходив сам на сам. Далі парирував удар головою від суперника після виконання кутового удару.

Та розв’язка двобою настала у завершальній частині другого тайму. Спочатку капітан команди «Минай» Владислав Микуляк змусив захисника «автомобілістів» порушити правила проти себе у власному штрафному майданчику. Досвідчений арбітр матчу Михайло Митровський вказав на позначку. Проте стандарт від Миколи Гібалюка вміло парирував воротар господарів Мирослав Лютнянський. А далі підтвердилася майже прописна істина: не забиваєш ти – чекай гола у свої ворота. Вже наприкінці зустрічі оборонці «Миная» сфолили у власній карній зоні. А пенальті майстерно реалізував Юрій Чонка, розвівши воротаря і м’яч по різних кутах воріт.

Після пропущеного гола гості великими силами йшли в атаку, тиснули на ворота «автомобілістів», однак врятувати команду не змогли. Тож «Автомобіліст» відривається і вже впевнено лідирує в чемпіонаті міста.

Роман КУХАР


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS