Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 31 (444) Фактів хабарництва при вступі до вузів у нас цьогоріч не зафіксовано

Про це на прес-конференції розповів головний освітянин Закарпаття Юрій Герцог. За його словами, вступна кампанія йде до завершення, план держзамовлення виконано повністю і на нього вже подано зарахування (до речі, маємо дві нові спеціальності — “лісівництво” та “системи технічного захисту інформації”).

Списки студентів, котрі навчатимуться за платною формою, остаточно ще не сформовані. Апеляції цьогоріч, звісно, теж були, але вони не внесли суттєвих змін до кількості балів, набраних абітурієнтами (апеляційні комісії складалися виключно з учителів, а не викладачів вузів).

Юрій Герцог також повідомив: наступного року всі бажаючі випускники зможуть пройти зовнішнє тестування з української мови та ще двох предметів на вибір. Але якщо цього року учень мав право вибору при використанні результатів тестування (він міг складати вступні іспити у вузі і скористатися набраними там балами), то з наступного вони будуть обов’язковими.

Ішлося на прес-конференції і про матеріальне забезпечення дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Зокрема була озвучена президентська ініціатива у 2008 р. замість спроектованих Кабміном 430 грн. підняти стипендію студентам та учням профтехучилищ цієї категорії до 2-х прожиткових мінімумів — 1064 грн. Утім, наближаються позачергові вибори, і обіцянки зараз усі роздаватимуть щедрою рукою.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS