Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 24 (767) У місті встановлюватимуть нові урни для сміття

Ужгородський підприємець зголосився закупити урни для сміття на суму 10 тис. гривень. В. о. міського голови розповів, що з такою ініціативою до нього звернувся Роберт Горват, директор ТЦ «Дастор». Оскільки наразі Держказначейство затримує гроші на рахунку міської ради, така ініціатива вкрай важлива. Крім того, 58 урн уже незабаром з’являться на вулицях Швабській та Минайській і на проспекті Свободи – їх закупив ЖБК «По Кошицькій» як пайовий внесок у розвиток міста за здану в експлуатацію будівлю.

14 підприємців попросили у членів виконкому підтвердження торговельної діяльності. Виникло питання про цільове призначення земельних ділянок, де розташовані ці торгівельні об’єкти, зокрема МАФи. Члени виконкому вирішили віддавати в оренду об’єкти благоустрою, а не землю, зауваживши, що така практика існує у Львові.

Розглядалося і питання терас. Як з’ясувалося, власники терас далі хитрують і вказують більшу площу території, ніж є насправді. Ба більше, чимало підприємців за оренду терас не сплачують роками. Через це на недавньому засіданні адмінкомісії оштрафували підприємців за 20 терас – на 1700 грн. за кожну.

А днями міські муніципали виявили, що біля пішохідного мосту підприємець незаконно торгував квасом. Коли складали на недобросовісного чоловіка акт, той пообіцяв поліціянтам «проблеми» – мовляв, він є членом Громадської ради. В. о. міського голови зауважив, що посада не є індульгенцією, а підприємці, незалежно від того, чи вони депутати, чи члени Громадської ради, повинні мати дозвіл на торгівлю.

Виконавчий комітет ухвалив положення про комітет із забезпечення доступу інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Затверджено і склад цього комітету. Крім того, створено робочу комісію для вирішення питань надання населенню житлових субсидій і компенсацій. Комітет і робочу комісію очолив заступник міського голови.

Також на засіданні виконкому звернулися до підприємців міста Ужгорода з пропозицією виділити гроші на засоби захисту для ужгородських військовиків, які тепер перебувають на Сході.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS