Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 24 (767) 8 протоколів за 2 тижні – Ужгородська влада знову взялася за «тротуарну» торгівлю

Ми вже стільки разів писали про несанкціоновану торгівлю в місті, що з цих публікацій можна зробити досить солідну підшивку. Сьогодні до цієї підшивки додаємо ще одне повідомлення, бо ця проблема, хоч скільки з нею вже борються, все одно залишається актуальною.

Цього четверга кореспондент газети «Ужгород» взяла участь у перевірці місць стихійної торгівлі, яку проводила муніципальна поліція Ужгорода разом з працівниками міліції та відділу торгівлі. Такі заходи відбуваються щодня впродовж останніх двох тижнів.

«Найбільшу увагу ми звертаємо на вулицю Бєлінського, на якій розташований ринок «Білочка», і площу Корятовича, особливо на територію біля «Зеленого» ринку, – зазначив заступник начальника муніципальної поліції Олександр Лозан. – У цих місцях стихійна торгівля дуже розвинена. Влітку це величезна проблема, адже крім того, що ці продавці створюють дискомфорт містянам, ужгородці наражаються на небезпеку харчового отруєння. Самі розумієте, що продукти, які простояли весь день на тротуарі та ще й у спеку, нічого доброго здоров’ю не принесуть».

У перевірках часто бере участь член виконкому Ужгородської міськради Костянтин Куцов. Він каже, що влада не хоче відбирати в людей можливості заробити, але коли цей заробіток шкодить інтересам Ужгорода, то проблему доводиться розв’язувати. «Спочатку ми просимо людей забрати свій товар з тротуару. Якщо вони це роблять, то претензій до них не висуваємо, а коли ні – доводиться складати протокол», – розповів пан Куцов.

За два тижні перевірок склали 8 протоколів про адміністративне порушення. Та найгірше те, що більшість порушників – не ужгородці: документи їм надсилають за місцем проживання, а там незрозуміло вже, чи з протоколами розбираються – чи їх ігнорують. Очевидно, другий варіант, оскільки стихійна торгівля ніяк не «стихне»…

Лілія Горват


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS