Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 20 (763) НС. «Мокрий» скандал: учень у воді, а вчитель – без роботи

Необачність вартувала викладачеві фізкультури посади

Минулого тижня в освітній сфері міста розгорівся скандал. За попередньою інформацією, вчитель Ужгородського економічного ліцею змусив учня лізти в річку по м’яч, випадково ним туди закинутий. У підсумку – стривожені неподобством батьки шестикласника звертаються до дирекції школи, а вчитель пише заяву на звільнення за власним бажанням.

Докладніше про цей випадок розповіла нам начальник управління освіти міста Оксана Бабунич: «Тільки-но надійшла інформація про цей інцидент, ми почали з’ясовувати суть проблеми. Того дня урок фізичної культури в 6 класі Ужгородського економічного ліцею вчитель проводив на Православній набережній неподалік школи. Річ у тім, що напередодні, через буревій, на спортивний майданчик, розміщений на території навчального закладу, впало дерево, а урок треба було проводити. Тому вчитель фізкультури й вирішив провести урок на набережній».

Кидали м’яч у довжину. Не минуло й кількох хвилин, як один з учнів повідомив, що м’ячик впав у річку, а вчитель запропонував дістати його. Хлопчик поліз у воду. Однокласники, недовго думаючи, взялися фільмувати подію на мобільні телефони, і вже увечері відео почало блукати Інтернетом.

«Учитель фізкультури зрозумів, що пояснити причину виникнення такого інциденту буде складно, і, щойно директор викликав його до себе з вимогою надати пояснення своїм діям, чоловік вирішив звільнитися за власним бажанням, – зазначає Оксана Юріївна. – Як усе було насправді, сказати важко, бо в цій ситуації кожен відстоюватиме свою правоту. Саме тому, щоб вивчити всі деталі справи, ми створили комісію з розгляду цього питання, і тільки за її рішенням буде поставлена крапка. Але як би там не було, ми розуміємо, що такі випадки є недопустимими і вони не мають права на існування».

Ліна Муратова


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS