Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 45 (378) Візит. До України завітав новий Генконсул Чехії

Ознайомлення з країною розпочалося з Ужгорода

Новопризначений Генеральний Консул Чехії в Україні Мірослав Кліма прибув до нашого міста 19-го листопада. Він, зокрема, відвідав мерію Ужгорода, де його привітно зустрів міський голова Віктор Погорєлов.

Як зазначив при зустрічі пан Мірослав, він довго не роздумував над тим, з чого розпочати своє знайомство з нашою державою: «Вивчивши історію вашого міста, я зрозумів, що наші регіони дуже схожі між собою. Спільна історія, налагоджена співпраця Закарпаття з Чехією у питаннях соціальної сфери, туризму, торгівлі, економіки, релігії тощо. Загалом є багато спільних рис, характерних для Чехії і найзахіднішого обласного центру України».

До призначення Генеральним консулом Чехії в Україні пан Мірослав понад 7 років пропрацював дипломатом у Словаччині, тож дипломатичного стажу йому не позичати.

В майбутньому Мірослав Кліма сподівається на тісну співпрацю і порозуміння між обома сторонами. Він підкреслює важливість налагодження відносин між консульством і українськими містами: «Будівля Генерального консульства Чехії в Україні розміщена у Львові. Надіюся, невелика відстань дозволить зробити наші стосунки продуктивнішими».

Іннеса МАНЗУЛИЧ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS