Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 45 (378) Результат. На міському суботнику зібрали близько 450 кубометрів сміття

300 кубометрів уже вивезли, а от решта – на черзі

Протягом двох днів сміття в Ужгороді прибирали місцеві громади. У сквери, на території шкіл і лікарень вийшли не тільки комунальники, а й медики, держслужбовці, освітяни, підприємці, звичайні мешканці міста.

Загалом учасникам суботника вдалося зібрати 450 кубометрів твердих побутових відходів. Триста з них комунальні служби вивезли протягом трьох днів, а ще близько 150-ти – вивозять дотепер.

За словами начальника відділу благоустрою Ужгорода Олександри Турянчик, триває вивезення сміття з приватних секторів: «До міського санітарного дня і суботника долучилися не тільки фірми і структури Ужгорода. Приємно, що нашу ідею очищення міста від сміття підтримали і небайдужі ужгородці, яким ми висловлюємо особливу подяку. Якби ще така активність помічалася протягом усього року, наше місто взагалі було б чистим і доглянутим. Не треба нарікати на роботу комунальників, адже чистота міста насамперед залежить від усіх його мешканців. Тому ще раз наголошую: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

Іннеса МАНЗУЛИЧ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS