Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 41 (734) Допомога. Подарунок на свято Покрови

Англійське медобладнання вже в Ужгороді

У день святкування Покрови Пресвятої Богородиці до Ужгородської міської лікарні привезли медичне обладнання з Англії. Без проблем не обійшлося – за словами головного лікаря закладу Івана Кураха, з негараздами стикнулися під час розмитнення вантажу. Та завдяки підтримці депутатів Верховної Ради питання було влагоджене майже одразу.

Прибув же вантаж до лікарні за сприяння ротарі-клубу «Ужгород-Скала». «Ваш край дуже гарний, – відзначив під час зустрічі з міським головою Віктором Погорєловим почесний громадянин Ужгорода і член вищезгаданого клубу Браян Ерлі. – Ужгород припав мені до душі ще з першого мого візиту сюди. У мене тут багато друзів, тому чудово знаю, що в місті живуть добрі люди. Ми ж намагаємося, по можливості, допомагати вам. Тепер привезли сюди якісне медичне обладнання, котре, сподіваюся, допоможе зберегти людям здоров’я».

Суддя за професією, Браян Ерлі допомагає Ужгороду вже понад 20 років. Він регулярно привозить до нашої міської лікарні обладнання і, при потребі, сприяє направленню травмованих чи хворих на лікування до Англії. Цього року туди поїдуть лікуватися дві ужгородки. Необхідність виникла через те, що в Україні потрібних їм операцій не роблять, а в Англії їх виконають досвідчені професіонали.

Роль ротарі-клубу «Ужгород-Скала» на цей раз полягала в тому, щоб доставити вантаж з медобладнанням на місце. Решту справи, в тому числі й облаштування стоматологічного кабінету в ужгородській школі для глухонімих дітей, візьме на себе англієць.

За словами міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова, у тому, що вантаж приїхав саме 14 жовтня, є якась символічність: «Цей візит для нас є визначним, адже Ужгород прагне бути кращим. Сьогодні ж важливе християнське свято – Покрови Пресвятої Богородиці. За церковним повір’ям, наше місто перебуває під цим покровом. Тому нинішню допомогу вважатимемо надісланою з небес».

Іннеса МАНЗУЛИЧ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS