Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 37 (730) Більше по “цидулки” бігати не доведеться

В Ужгороді відкрився Центр надання адміністративних послуг

26-го вересня у приміщенні Уж-городської міської ради урочисто відкрили Центр адміністративних послуг. Нагадаємо, рішення про створення адміністративних центрів було ухвалене української владою, щоб полегшити громадянам отримання різноманітних довідок, послуг від органів влади та місцевого самоврядування. В Ужгороді під потреби адмінцентру облаштували приміщення, в якому раніше була їдальня.

Адмінцентр відкривали, а водночас й інспектували голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида, начальник управління Міндоходів України в Закарпатській області Василь Іванчо, міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов, заступники мера, начальники управлінь, адміністратори адмінцентру та інші.

Олександр Ледида наголосив на важливості створення такого центру, адже це - крок до зближення влади й населення. “Одна з п’яти найбільших проблем у будь-якій країні - це бюрократія, - зауважив голова ОДА. - Коли за будь-яким папірцем людина мусить простоювати довгі черги та оббігати різноманітні кабінети по всьому місту, це нікому не подобається. Адмінцентри повинні цю проблему розв’язати”. О. Ледида повідомив, що на цей час на Закарпатті відкрито 7 адмінцентрів. Ужгородський - восьмий. А до кінця року такі центри вже будуть діяти у всіх закарпатських регіонах.

“Відкриття адмінцентру зробить роботу працівників виконкому набагато відкритішою, - вважає міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов. - Відтепер всі охочі зможуть побачити, наскільки ефективно наші спеціалісти працюють з людьми, чи ввічливі вони, чи прагнуть допомогти. Зрозуміло, що така робота - для стриманих фахівців, які можуть спокійно вислухати і допомогти. Крім того, нагадаю: тут будуть працювати не лише працівники виконкому, а й управління міндоходів, паспортного столу, інших служб, тобто люди зможуть отримати всі необхідні послуги в одному місці. Ми підрахували, що Ужгородський центр адмінпослуг зможе надавати близько 200 послуг”.

Центр адміністративних послуг являє собою велику залу, розділену на дві половини. На одній облаштовані віконечка, через які адміністратори прийматимуть та видаватимуть документи. На другій половині стоять столи, щоб відвідувачі могли заповнювати необхідні документи. У Центрі є санвузол і пристосування для людей з особливими фізичними потребами.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS