Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 37 (730) Не всі гриби однаково корисні

У місті відбувся рейд на виявлення несанкціонованих точок продажу дарів лісу

Осінь дарує нам багато вітамінів та інших корисних речовин. Восени дозріває більшість вітчизняних фруктів і овочів. Крім того, гадаю, в кожного з нас осінь асоціюється ще з одним смачним продуктом - грибочками. Хтось сам полюбляє їх збирати, а є й пасивні грибники, котрі купують цю осінню смакоту чи то на ринках, чи взагалі будь-де, просто з асфальту.

Для того ж, аби мешканці міста не нашкодили собі “лівими” грибочками, восени в місті над Ужем постійно проводять рейдові перевірки ринків на виявлення фактів продажу грибів без відповідних на це санітарних та інших дозволів. Якість грибів тут контролюють різні інстанції, зокрема представники муніципальної поліції, працівники управління ветеринарної медицини, санепідемстанції, а також міські міліціонери.

За результатами цьоготижневої перевірки було виявлено понад 10 порушників. На людей, котрі торгували грибами без відповідних дозволів чи у місцях, не призначених для торгівлі (на вокзалах, при дорозі тощо), складено протоколи.

Ми ж закликаємо вас бути обережними, коли робите чергову покупку в бабці, котра так гарно розповідає про ліс, де назбирала боровичків. Навряд ви згадаєте, як пахне свіже лісове повітря, коли у вас з’являться перші ознаки отруєння…

Іннеса МАНЗУЛИЧ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS