Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 37 (730) У “Новому районі” почав діяти Центр сімейної медицини

НА ВІДКРИТТІ ПОБУВАЛИ Й ГОСТІ З КОРВАЛІСА

У мікрорайоні Ужгорода, що має назву “Новий”, відчинив свої двері оновлений Центр сімейної медицини. Вчора його відвідала делегація з Корваліса - міста-побратима Ужгорода, яка приїхала на святкування його Дня народження. Завітали американці до цього медзакладу не просто так - свого часу вони подарували Центру сучасне медичне обладнання, тож хотіли на власні очі побачити, як його застосовують.

Побаченим гості, зокрема й мер Корваліса, дуже задоволені. Ужгород виділив на Центр 600 тисяч гривень, тут нещодавно завершилася перша черга реконструкції на 280 тисяч. В оновлених кабінетах можна тепер перевірити здоров’я на медичних апаратах, аналогів яким немає в цілій області.

“Центр сімейної медицини обслуговує близько 12 тисяч мешканців мікрорайону. Звичайно, серйозні хвороби повинні лікувати в центральній міській лікарні, але надавати повсякденну медичну допомогу можуть центри сімейної медицини, котрі мають бути поряд з мешканцями. Нині ужгородці, які живуть у цьому мікрорайоні, отримуватимуть допомогу і тут”, - прокоментував міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов відкриття Центру.

До речі, делегація з Корваліса прибула до нас за кілька днів до святкування Дня міста. У четвер із представниками міста-побратима зустрічався наш міський голова. А всього, станом на ранок п’ятниці, до міста прибуло вже понад 10 закордонних делегацій.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS