Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 28 (721) До тенісних кортів тепер можна й автомобілем під’їхати

Міська влада подбала про асфальтовану доріжку до спорткомплексу “Юність”

За власні кошти міської ради відремонтовано під’їзд до нещодавно відкритих тенісних кортів.

Колись ця атракція на базі спорткомплексу “Юність” була популярною серед ужгородців, та пізніше склалося так, що вона довгий час не діяла, і відновили її щойно тепер. Корти знову стали місцем зустрічі людей зі спільними спортивними інтересами. З огляду на це міська влада Ужгорода вирішила відновити і шлях до тенісних майданчиків. Відтепер дістатися туди автівкою стало набагато легше, адже від центральної дороги до кортів веде заасфальтована доріжка.

В Ужгороді ремонтують внутрішньоквартальні дороги

Наразі - Одеську і Проспект, невдовзі - Можайського та Челюскінців

В обласному центрі Закарпаття триває капітальний ремонт дорожнього покриття на внутрішньоквартальних територіях міста. Зокрема цього тижня за кошти з міського бюджету “заліпили” ями на вул. Одеській і на проспекті Свободи.

Роботи з відновлення покриття виконували працівники КП КШЕП. “Після того, як на цих відрізках доріг роботи будуть завершені, ми перейдемо на вулиці Можайського і Челюскінців, - каже директор КП КШЕП Іван Довбак. - На ці роботи в нас укладені угоди. Також, згідно з документацією, незабаром розпочнеться ремонт каналізаційних люків і зливоприймачів, що перебувають в аварійному стані”.

Іннеса МАНЗУЛИЧ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS