Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 3 (696) Приборкати стихійну торгівлю в Ужгороді поки що не вдалося…

Як і будь-яку стихію, приборкати “тротуарну” торгівлю вкрай важко. Незважаючи на ризик бути оштрафованими за адміністративне порушення, до Ужгорода кожного ранку з’їжджаються бабусі з домашніми продуктами. Чого тут тільки нема! Яблука, мариновані та сушені гриби, гарбузи, ягоди, навіть плетені шкарпетки… Як не дивно, мешканці міста, розуміючи всю небезпеку покупки продуктів з вулиці, так і лишаються клієнтами милих бабусь, тим самим сприяючи розвитку стихійної торгівлі.

Начальник відділу муніципальної поліції Ужгородської міської ради Олександр Шушка каже, що боротися з ситуацією дуже важко: “Ми спільно з відділом торгівлі та міліцією регулярно проводимо рейди по місцях стихійної торгівлі. Протоколів складено дуже багато, але майже всі відправляються в ті райони, де проживають горе-продавці, і розглядаються вже на місцях. Проблема в тому, що торговців чомусь нічого не лякає, і вони далі продовжують “працювати”.

Чи вдасться представникам влади закрити “вуличні супермаркети”, чи не вдасться, але про ваше здоров’я ці супермаркети не подбають точно. Тому будьте обережні, коли купуєте продукти з наліпками “сама робила”, “сама сушила”, “щойно з грядки”, “натуральне з дому”.

Лілія ГОРВАТ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS